Vücut geliştirmeyle uğraşıyorum beslenme konusunda bir tereddüt içindeyim?

arkadaşlar bir programa sabit kalarak besleniyorum protein ve karbonhidrat alıyorum ve 5 gün spor yapıp 2 gün dinleniyorum ve şöyle bir sorunum var sporumu yapıp beslenmeme de dikkat ediyorum ancak yeni olduğum için bir gelişme kat edememe korkusu ve kilo almak yani hacim kazanamamak hadi kas yapamayıp kilo alıp şişersem daha doğrusu hem spor yapıyorum hemde beslenmeme dikkat ediyorum hacim kazanıp şişiyim derken vücudum da sarkmalar felan olmasın?:|

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aga sorma beslenme tam bir dert. Ben ne yesem yariyor, proteinimi aliyorum kalorimi gecmiyorum ama kilo aldim. Neyse allahtan kasta yapiyoruz bir yandan bakalim hem kas hem yag yapip yuvarlanip gidiyorum:D

0|0
    0|0
    • işte kas yapıyım derken yağlı bir vücut çıkartmıyalım ortaya :D şimdi kilom çok düşük olduğu için bulk hacimlenme dönemi uyguluyorum :|

• valla bilmiyorum :|

• Sen zor kilo alan biriysen birsey olmaz. Ben cok kolay aliyorum kiloyu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bulk döneminde yağlanma en doğal olay zaten sen bir hacmini yapta yağ yakımı kolay iş orayı düşünmen için 10-12 ayın var daha

0|0
    0|0
    • nasıl anlamadım şu an bulk dönemindeyim zaten 25 30 gün olacak 2. ayda definasyon dönemine girecem

• 2. Ayda definasyon nedir arkadaşım bulk döneminde istedigin ölçüyü alana kadar yapman gereken bir dönem sen idealine kavuştuysan gir defineye

• Sen yap yemiyor muusn?

0|0
    0|0
  • spor yapıp beslenmeye dıkkat edıp sarkarsan senı tebrık ederım:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...