Bir erkek bir kızın ondan hoşlandığını nasıl anlar ki hele o kızın 2 arkadaşı daha aynı kişiye takmışsa..

hoşlandığım çocuktan aynı zamanda 2 arkadaşımda hoşlanıyor biri saçma hareketler yaparak ona belli etmeye çalışıyor her ne kadar komik durama düşsede bişey yok diyor soranlara. diğeri ise benim ondan hoşlandığımı bile bile gelip bana söyledi. ben bu çocuğa karşı ilgimi nasıl belli edebilirim ki hem onunda gülümseyerek bana bakan bakışlarını görüyorum? arkadaşlarıma ne deyibilirim? yardımcı olabilir misiniz?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• önce o arkadaşlarını bırak, çünkü anlaşılan o ki onlar arkadaş değiller.. çocuğa gelince de gidip ilan-ı aşk etme tabi ama tanış, konuş, samimiyet kur.sadece bakışlarınla bile etkileyebilirsin onu ,) gülümseyerek bakıyosa vardr az çok bişeyler :)

0|0
    0|0
    • gülümseme falan elbette var dostum ama yalnız kaldığımız an yok bilerek yalnız bırakmıyorlar anlayacağın :)

• oğlum bak gitt :D ne biliym ben sizin aranızdaki ilişkiyi, yakınlığı :D

• tamam yavrum kızma hemen :D

Erkekler Ne Diyor 10

• git onun ilgisini çekecek birşeyler yap mesela gün boyu neyle ilgileniyor falan nerlere gidiyor kütüphaneye veya hergun gittigi bi cafe varsa senden git yani ne tür hobileri varsa sende onlarla ilgilen. eger çocukla arkadaşsanız gidip onunla sohbet etmende sakınca yok demektir onunla ilgilen bişeyler konuş onu etkile sonra eger çocuk senden hoşlanıyorsa sana çıkma teklifi eder. bide o diğer 2 arkadaşına gelirsek bence onlarla samimiyetini kes derim

0|0
    0|0
    • arkadaşlarım bana karşı samimi olsalardı arkamdan ondan hoşlandıklarını açıklayacak değillerdi zaten. ama çocukla nasıl konuşabilirim ki bi erkek bi kızın ondan hoşlandığını nasıl anlar?

• bakışlar çok önemli biz erkekler o bakışlardan hemen anlarız ama anlamamış gibi yaparız :) bide ona karşı ilgi göster hem kendini o kadar kasma bu dediklerimi yap anlayacagından eminim

• tamam deneyecem bunları ama başka ne olabilir ki

• gençler genelde CİDDİ İLİŞKİLERDE hanımefendi kızlandan ilgi beklerler ve onlara ilgi gösterirler sizde de böyle bir görüntü varsa zaten fazla bir şey yapmana gerek yok sadece bir kere açıkca kendisinden hoşlandığını söyle artık gerisini ona bırak seni hak ediyorsa peşinde gelir yok gelmediyse demekki seni hak etmiyor sende unut gitsin

0|0
    0|0
    • ben gidipte ona hoşlandığımı söyleyemem ki en başta bundan çekinirim.

• hayır çıkmaz o işten boş geçççç

0|0
    0|0
    • boş geçilmiyo çocuk benim için dünya tatlısı

• Kızlar da arkadaşlık kavramı hakikaten yok. Nasıl bir ilişki arkadaş.

0|0
    0|0
  • Farkli bir sorunun cevabını size yazdım affola

0|0
    0|0
  • Bes belli sizi begenmemiş o resimleri beğenmiş karar sizin

0|0
    0|0
  • çocuğa sosramısın kadir gecesimi dünyaya gelmiş

1|0
    0|0
  • İlk önce arkadaşlarını sat, sonra çocuğu etkile ardından çocuk seni terketsin ve vicdan azabı çek.

0|0
    0|0
  • Onunla tokalastiginda elini uzun süre tut, yanaklarindan öp. Ancak fark eder sevildigini

0|0
    0|0
  • Gözlerinin icine yan yan bak gülümse. Ayni anda sacınla oyna. Eger anlamadıysa cocuk salaktir pesini birak onun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nasıl arkadaşsınız anlamadım ki. arkadaşlar birbirlerinin hoşladnığı beğendiği sevdiği insanlara bakmazdı. dünya çok hızlı değişiyor ve yakalayamıyoruz sanırım :/

ya sen o çocuktan vazgeç ya arkadaşlarından

çocuğu seçiceksen git tanış konuş sohbet et. gayet normal bişey bu.

0|0
    0|0
    • bu normal bişey olurdu tabi arkadaşlarım bana ben açıkladıktan hemen sonra onlarda hoşlandıklarını söylemeselerdi.

• karar vericeksin önce ya o ya arkadaşların. gerçi arkadaşların seçimlerini çoktan yapmışlar. sen söyledikten sonra bile onlarda söylemişler. o zaman git tanış konuş vs o çocukla

• evet sanırım haklısın teşekkür ederim.

• bence sen bu arkadaşlarından kurtul

0|0
    0|0
    • keşke o kadar kolay olsa

• arkadaslarini düsünme bosver sen

• tamam tatlım saol :)

• iyi olan kazansin panpa.

0|0
    0|0
  • ver gitsin. şeklin olur.

0|0
    0|0