Sevgilim benim de hayatımı maffediyor kendinin de hayatını maffediyor...

benim sevgilimin 1.300 borcu var ve çok iyi niyetli bir insan herkesin iyiliğini düşünüyor yumuşak yüzlü etrafa para dağıtan biri o kadar borcunun içinde herkes geliyo sevgilimnden para istiyor oda hiç borcum var demeden veriyor sorun şurda bu çocuğun okulu var ve iş hayatına atıldı okula sınavlarına girmez oldu hiç birşeyi takip etmez oldu okul hakkında yani paranın tadını aldı okulu takmaz oldu bu okulda 2 yılık bir üniversite burdan gitmemiz şart annemler bize çok karışıyor onun annesi gille aynı şehirde değiliz korkum şu 2 yıl okul bitince ailesi sevgilimi yanına çağıracak ve okumadığı için tamamen yanına alacak benimde hayatım maffolacak onunda ben onun hayatını düşünmekten çalışamıyorum bile. sırf 1.300 borç için hayatı tamamen maffolacak:(

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Ohaa bu kdr olur . sorma benım sevgılımde senın kı gbı saf ve kımseye hayır dıyemıyor . Sizin ıyı 1.300 , benım sevgılımın 2.500 borcu vaaar :(( Çocuk borcu ödeyebılmek ıcın okurken çalışıyor , hatta bugun pazar olmasına ragmen ıste ...

0|0
    0|0
    • aynen bugün pazar ve benm sevgilimde çalışıyor :S:S:( bana vakit bile ayıramıyor okula gtse sevineceğim en azından orda görüşürdk:S dediğin gibi sevgilim saf kmseye hayır diyemiyo:S

• balık burcu canım , zaten o yuzden kmseyı kıramıyo hayır dıyemıyor . ödu kopuyo mılletı krcak dıye sınır edıyo benı ya

• benm sevgilimin burcu yengeç balıklarla çok iyi anlaşır. malesefki bu durum gerçekten sinir bozucu

Erkekler Ne Diyor 14

• İhtiyacı olana borç vermek güzel, erdemli bir davranış ama kendisinin de borcu varsa ve isteyene borç veriyorsa işte burada bir sorun var demek, bunu yapmamalı.

1300 lira için hayat mı mahvolur yav!? Okulunu takip etmeli ama, en azından diploma için.

0|0
    0|0
    • malesef öğrenci olduğu için maffoluyor hayatı babasınında duymaması lazım. bankalara durmadan faiz işliyor :S ama sen bu dediklerini gelde ona anlat sence ne yapmalıym:S

• Bu konuda tavrını ve iradeni ortaya koymalı, gerekirse ayrılırım restini çekmelisin. Seni seviyorsa seni dinlemeli.

0|0
    0|0
    • ama ya borçları beni nasıl dinlesin 1.300 borcu var :S tamam bende hak veriyorum ama yolumuz tamamen ayrı çizilmiş artık:S

• Böyle bir kişiyle mutlu olamazsın, bırak yoluna gitsin, bir zaman sonra kafasına dank eder, akıllanır, ama iş işten geçmiş, sen de çoluk çocuğa karışmış olursun.

• 1300 lük paraya hayat gidiyosa benim 4 sene önceki 30 bin tl kredi kartıları borclarıma af buyurun k..raneye düşmem gerek

0|0
    0|0
  • Mühim olana birbirinize duyduğunuz duygular , para hayat için gerekli fakat eğitimi etkilerse çalışmak durumunda kalabiliyor insanlar bazı durumlarda okul aksıyor para daha tatlı geldiği için bir şekilde karar vermeli hayatına nasıl devam etmek istediği ona kalmış.

0|0
    0|0
    • ona hep para tatlı geliyo bu şeklde giderse okulu bırakmak zorunda kalacak...

• okul gelecek için önemli günü kurtarmak sadece anı mutlu eder , borcunu hallettikten sonra okula dönmesini sağlamalısın

• değilmi çok haklısın bu konuda

• Cok fazla bir borc degil aslinda ? Dag gibi borcu olan ne yapsin misal ben:( ama burda sorun borc degil iliskideki aksakliklar galiba. Once onu cozun bencce

0|0
    0|0
    • ilişkideki aksaklıklar büyük sorun ztn ben görüyorum hep sevgilisiyle aynı şehri yazıp gelmiş insanlar sevgilileriyle aynı yerde kalıyorlar eğleniyorlar falan. bende o şekilde olmak istiyorum onunla ama onunla tamamen ayrıldı yollarımız ztn ailesi başka şehirde okulu bitince çağıracak yanına biliyorum. bir mesleğini alsa eline işte ailesine resti çekebilir ama çekemiyor şuanda onlara mahkum...

• ödenir o sıkıntı değil de bu çocuk böyle devam ederse... valla borç hiç bitmez.. hemde saf yerine koyarlar sürekli

0|0
    0|0
  • maffolocak. mahv olacak. mahvolacak . hayırlısı be arkadaşım

0|0
    0|0
  • otur konuş 1.300 para mı :)

0|0
    0|0
    • 18 yaşında bir öğrenci için para:):) mesela ne gibi konuşaym ne diyeym?

• Sen çok iyi kalplisin seni anlıyorum ama böyle de kendini yıpratıyorsun böyle olmayacak biraz bencillik yapabilirsin bu 2miz için de iyi olur misali

• senin sevgilin aptal bence

0|0
    0|1
  • 1300ü ödemek o kadar zor olmamalı,ödeyip devam etsin okuluna

0|0
    0|0
  • 24 Yaşındayım 450.000'e yakın borcum var iş kurdum herneyse. 1300 tl için hayatı değişecekse o hayat değildir bence işine gelmiyorsa ayrıl cocuktan sen onu düşünme o kendini düşünsün sen işine bak bence :)

0|0
    0|0
  • O borç sıkıntı değil ödeniiiir..Kredi alınır yine ödenir 20 yaşındayım 70.000 borcum var..İşim de tıkırında gidiyo..Ödenir..Sizin hayatınız bundan mahfoluyosa yanımda olsanız intihar edersiniz

0|0
    0|0
  • 1300,2500 paramı la nasıl çapulcularla çıkıyorsunuz kızlar kusura bakmayın :) O paralar için böyle hayatını değiştiriyorsa adam zaten daha adam olamamış

0|1
    0|0
  • bir öğrencinin 1300 TL borcu olması önemli birşey ama çalışan bir yetişkin için sakız parası. bu onun ileride daha çok borçlara gireceğinin belirtisi olabilir.

0|1
    0|0
    • işte bende bundan korkuyorum bu yaşta bu şekildeyse ileriki yaşlarda ne olur bilemiyorum yani:S:S:S

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevgilin bu durumda afedersin ama çok saf para dağıtmaya devam etsin milleti kırmıcam mutlu edicem diye birde döndün kendine baksın paramparça ona bir darbe gelmeli burnu sürtülmesi için iyiniyetin fazlası çok aptalca

0|0
    0|0
  • Öyle tiplerde var tabi.

0|0
    0|0
  • o bahsettiğin kişi benim abim olmasın :( offf. düşnünce delleniyorum

0|0
    0|0
    • kız kardeşi yokki tatlm ama gerçekten zor bir durum değilmi :S

• valla tamda dediğin gibi inatçı hiç bir dediğimi yapmıyo yapsa ztn şimdiye borçları bitmişti..

• valla çok üzülerek söylüyorum ama cidden kişiliği çok iyi de bu huyu pek iyi değil. çünkü başıma geldii... eğer düzelmezse bence pek ilerlemesin bu ilişki. çünkü evlenirseniz borç batağına girersiniz inan! ben şahsen yemin ettim abim gibi biriyle tanışırsam kaçarak uzaklaşacağıma

• ikiniz buluşun bir ortak yol bulun bence

0|0
    0|0
  • Beim sevgiliminde 20.000 borcu var oduyo tikir tikir borctan arta kalan parayida bana veriyo birikmesi icin ev almak istiyoruz cunku annesi gordugu zaman harciyo hemen kendiside biriktiremiyo ondan ben aliyorum sende boyle yapabilirsin calistigi parayi sana versin sen biriktir 1300tl ne ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...