Kapat

Erkekler böyle bir durumda ne yaparsınız?

Sevgiliniz tanıştığınızda çalışıp kendi parasını kazanıyorken...evlendiniz, ve daha ilk sabahı "bundan sonra evimin kadını olacağım, çalışmıyacağım" diyor.

Tepkiniz?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• sorun olur ben çok yoğun çalışıyorum bu sefer o hep boş kalacak canı sıkılır bana sarar. bence kendini yormayacak şekilde hafif bir işte çalışması daha iyi olur kendi açısından bir uğraşı olur maddi olarak bir beklentim yok zaten kendini oyalasın yeter.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• işler istediği gibi gitmezse o kadının bırakması mantıklı gelmiyor bana

0|0
    0|0
  • bende çalışmam kahveye giderim her gün aç kalsın eşşek kafalı

0|0
    1|0
  • Banada uyar.

0|0
    0|0
  • kararına sonsuz saygı duyarım

0|0
    0|0
  • paraya ihtiyaç yoksa tamam derim sen nasıl istersen

0|0
    0|0
  • Öyle kadına kurban olurum ya. Zaten kadın dediğin çalışmaz, kocası kazanır, kadın yer. Sistem bu. I love this system.

0|0
    0|0
    • böyle düsüneni de ilk defa görüyorum :S

• evleneceği kişiye bakamayacaksa ne bokuna evleniyor. kendine güvenmiyorsan evlenme evleneceğin kişinin parasına güvenerekmi evleniyor acaba

0|0
    0|0
  • kadın içerden erkek dışardan sorumludur bence.çalışmayıp evinin kadını olması,heyecanla eşinin eve gelmesini beklemesi bence daha güzel.

0|0
    0|0
  • canıma minnet

0|0
    0|0
  • Eger onceki duruma gore bazi planlar yapildiysa hoplatmak gerekir kendisini ama oyle bir durum yoksa kendi bilir

0|0
    0|0
  • Eğer öyle biri olursa memmuniyetle karşılarım cünki akşam geldiğimde beni asık suratla değil güleryüzle karşılayan biri olsun isterim.

0|0
    0|0
  • Eşimi hayatta çalıştırmam...

0|0
    1|0
  • öğretmen veya memur tercihim olacağı için, böyle bir sorunla karşılaşmam herhalde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aldığın cevaba göre postayı koyucan hemi :D

0|0
    0|0
  • öle olmaz baştan konuşulması gerek yani bende evlenince çalışmak istemiyorum bunu kabul edicek bir erkekle evlenmek isterim öyle olursa hep başıma kakar olmaz yani baştan konuşman gerek .

0|1
    0|0
  • Demem öyle demem ben ya boşa mı okuyoz biz mıngırları cebe atıcam koca eline bakmam ben :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...