Raul Meireles Fenerbahçe'ye gelirse...

Fenerbahçe'nin galatasaray'dan kadrosu çok çok önde olmaz mı ? Çünkü kadro olarak gs'nin fb'den tek üstün tarafı ortasahaydı ve bu transferle bu üstünlükte biticek, peki siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• fb kadrosu gs den zaten önde napmış gs amrabat burak hamit bunlar geldi diye rüya takım oldular hamit ten ben bu halimle daha faydalı oynarım :D adam ölmül ceset gibi dolaşıyor sahada burak zaten yedek ve 5 gol üstüne çıkamaz bu yıl amrabat zaten yedek bi ceset hamit ilk 11 de diy rüya takım diyoruz bi umut iyi çıktı sadece oda şampiyonlar kupasını alabilir diyemessiniz benim kadar bile futboldan anlayan yok :D

0|3
    0|3
    • Ahahaha işte harbiden futboldan anlayan çok iyi bayan taraftar :) Transfer yaptılar akıllarınca ama sadece yeni transferlerden umut iyi oynuyor ve ilk 11'de oynuyor :)..

• Bence futbol bilginizle çoğu kişiye fark atıyorsunuz :) Özellikle her hafta iddaa kuponları bekliyorum sizden :) Galatasaray'ın yapmış olduğu ve sizin beğenmediğiniz Hamit'in Kariyerine bakın bakalım.Geçen senenin gol kralı olmuş bir oyuncu Burak yedek kalıyorsa Umut Bulut gibi kaliteli bir oyuncunun ve etkili bir transfer sayesinde :) Sizin gibi olaya taraf olarak bakmaktansa Dışarıdan bakıldığında Fenerbahçe'nin Kuyt transferi gerçekten çok isabetli oldu ama malesef bu kadar.Dahası yok :)

• sarı kırmızı gözlükten bakan birisi daha...

Kızlar Ne Diyor 4

• raul meireles

0|0
    0|0
  • raul fener...

0|0
    0|0
  • Zlatan İbrahimoviçXXX

0|0
    0|0
  • Zlatan İbrahimoviçZXC

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• saçmalamayalım lütfen bi gsnin kadrosuyla şuanki fbnin kadrosunu kıyaslayacak düzeydeysen sen bence camdan atla.gs her bölgede üstün fbden.bunu söylettirmen bile inan saçma geliyor.sen fbli olduğun için sana fbnin oyuncuları üst düzey geliyor halbu ki bi tane adam gibi oynayan adamınız yok.mehmet topal selçuk şahin egemen yobo sow g.gönül hasan ali bunlar mı gsnin oyuncularından iyi.gs her bölgede her admıyla eziyor fbyi.geçen ki maçtada gördük.

0|0
    0|2
    • Saçmalayan açık açık sensin...

• Yine cevap yok haklısın...

• uzatmayalım diyorum kardeş tamam.ben fb ile gsyi kıyaslayacak değilim.

• tek üstün tafaı ortasahaymış gülimde boşa gitmesin...teknik direktör daha iyi.kaleci daha iyi.defans daha iyi.ortasaha daha iyi.kanatlar daha iyi.bi forvet hemen hemen eşit.yemek klubesi bile daha iyi.

0|2
    1|1
    • Sana gülemedim bile :) Defans daha iyiymiş :) Eboue,semih,dany,hakan mı Gökhan,yobo,egemen,hasan ali mi ? Forvet nasıl eşit oluyor ? Kuyt,sow mu? elmander,umut mu ? Kanatlar nasıl iyi oluyor ? hamit,emre mi ? krasiç,stoch mu ? İşte tipik gs'lisin...Hea bu arada Muslera evet mert'den çok çok iyi kaleci...

• kardeş sowla guizayı bir tutmadım ki sen nerenle okuyon yazdıklarımı?diyorum ki gol kralı olmak ölçek değildir...eğer gol kralı olmak futbolda bir ölçek olsaydı o zaman guiza sowdan'da kuyt'tanda daha iyi bir forvet olurdu...iyi oku...fenerbahçeli mantığıyla okuma :)

• artıladım kardeş.fb ile gsyi karşılaştırıyolar gerçekten gülünç bir durum.

• uefa için daha idaalı kadro olur

0|0
    0|0
  • tam istenilen transfer işde cok ta sevip takip ettiğim bi futbolcu her işin ustası o işi iyi hatta müthiş yaparya bu adam da orta sahanın ustası

0|0
    0|1
  • yapmayın arkadaşlar ya ltfn brz dürüst olalım ben bir galatasaraylı olarak fenerin kadrosu güzel fakat son örneğe bakmış olursak spartak moskavayla yapmış olduğu maç, çok alakasız bir kadro çıkarmıştı aykut kocaman baroni,stoch ve alexi daha sonradan oyuna katıyor zaten senin orta sahan zayıf sen neden bu oyuncuları daha sonradan koyuyon diyye sorarım kocamana...meireles çok gzl bir oyuncu ama benim şahsi düşüncem fenerin ihtiyacı yok..

0|0
    0|1
    • Kadro haklısında selçuk ve mehmet topal'la melo,selçuk ikilisine nasıl üstünlük kurucaz ? Ortasaha şart fenere yoksa şampiyon olamayız...

• üstünlüğü boşverin arkadaş ya tkm oyunu olursa hiç üstünlüğe gerek kalmaz

• gelirse iyi olur yeni bir alex lazım 3 sene falan idare eder .

0|0
    0|0
  • Oyle bi ihtimal kalmadi avrupada transfer sezonu bitti sadce bosta olan oyncularla szlesme imzalanabilr yada avrpa dsndan

0|0
    0|0
  • güzel transfer.

0|0
    0|1
  • üstünlük sahada anlaşılır fakat raul meireles takip ettiğim bir oyuncu Türkiye'ye gelmesine mutlu olurum.

0|0
    0|1
  • Ben sezon sonuna bakarım:)

0|1
    0|1
  • agam, fenerbahçe çakar galatasaray'a her zaman o zaman ;)

0|1
    0|1
  • Kopar gideriz

0|0
    0|1
  • schneider i bekliyorum ben...

0|0
    0|1
Yükleniyor...