Blackberry curve 8520 fiyatı hiç mi düşmez arkadaş?

ya bilen yok mu arçelik bimeks electro world de vs vs. fiyatlar hep aynı mı ? teknosada 499 dan bi inmedi yaa

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• o paraya değmez

0|0
    0|0
    • dokunmatik sevmiyorum onların harcnde kablosuzu olan ve hoş görünen blackberry o yzden

Erkekler Ne Diyor 6

• Blackberry kullaniyorum kendi paramla almis olsam en babasina verecegim para 250 tl. Android varken o kadar gereksiz ve kullanici dostu olmayan bir telefona para verilmez ancak gizlilik senin ya da isin icin hayati ise verilir zaten o yuzden veriyorlar. Kisisel kullanim icin hic tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • www.cimri.com dan arat. en ucuz siteleri bulursun.

0|0
    0|0
    • güvenlr oldugunun garntsi yok ama

• 500 lira veremeyecek kadar paranız yoksa hiç alma daha iyi ne gerek var .

0|0
    0|0
    • hıı bende veremem o yüzden 300 lira ya hatta 100 kadar düşmesini bekliyorum. soruyu götünden anlamana gerek yok .

• duser bekle biraz

0|0
    0|0
  • o telefonun hakkı 300 TL bile değil

0|0
    0|0
    • dokunmatik sevmiyorum onların harcnde kablosuzu olan ve hoş görünen blackberry o yzden

Kızlar Ne Diyor 1

• blackberry curve degmez o kadar paraya kesinlikle. nokia falan al bari . o fiyata htc chacha daha iyidir bence.

0|0
    0|0
    • hatta şöyle link bakarsak blackberrynin tek avantajı 14 gram daha hafif olması.

• siz özelliğe bakablrsnz benim içn görntüde o kdr önemli ve BB i çok sevyrm . vodafndan ailem aldı ama hattm trkcel oldgu içn bi trlü halledemedk ve telefn gtti smdi tkrar istiyorum . ve sadce onu çnkü doknmatk sevmyrm ve bb benm içn yeterli! :)

• sen bilirsin tabi de verdigin paraya yazık sırf blackberry oldugu icin.

Yükleniyor...