Kızlar ayrıldığı erkeği özler mi ?

1 ay biriyle konuştuk,2 kere buluştuk.Ama kendisi benden hoşlanıyordu,ben ondan hoşlanmıyordum ne olduysa ayrıldıktan sonra oldu.Hoşlandım bu şahıstan ama üstelemedim.Çünkü o benden ayrılmıştı ve bendeki egoist karakterli biri olduğum için öylece kaldı.

Şimdi benle konuşurken çok mutlu olduğunu söylüyordu baya baya kıskanıyordu,küsüyordu,trip atıyordu her kız gibi.Ben biraz soğuk davranmaya başladım ego tatminden başka birşey olmadığı için.2 gün sonrasında kız benden sıkıldığını söyledi ve ben dururmuyum hemen ezdim kızı.Çünkü sorun bende değildi,ondaydı.Ertesi gün mesaj attı,bana kırgın mısın diye.Bitmesinin sebebinin dersler olduğunu bu senesini boşuna geçmemisini,hedeflerini olduğunu,sevgili olarak hazırlamayacağını rehberlik hocasının dediklerini söyledi işte.Sevgililer aynı yere yerleşemiyorlar tarzı.Arkadaş olarak kalabiliriz dedi.Tamam dedim ama hiç mesaj atmadım.Mesaj attı 5-6 kere 1 ay içinde.1-2 gün sonra cevap veriyordum veya tamam diyip kestiriyordum.1 ay oldu ayrılalı ve aynı dershanede olabiliriz.Bu 1 ay içinde gerçekten hoşuma gittiğini rüyalarıma girdiğinden anladım.

Sizce bir kadın hoşlandığı ama ayrıldığı bir erkeği özler mi ?

(Kız okulda ilk 10'da ve hiç kimseyle çıkmamış,ilki ben oldum,ilk bana sevgilim dedi.)

EDİT:Erkeklerin kızlara yaptığını,bir kız bana yaptı ve gerçekten bu taktik erkekler üzerindede olumlu sonuçlar doğuruyor bayanlar..

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiyse özler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynı benim durum.. kesinlikle özler ama bizde de gurur var canım aşkından ölse de geri dönmez

0|0
    0|0
    • Evet oda çok gururlu bir kişilik.Dün mesaj attım,niye böyle olduk diye sms si yoktu heralde çaldırmış.

• Hoşlantı diyelim.Teşekkür ettim değerli yorumun için :)

• rica ederim ne demek:)

• Ozler

0|0
    0|0
  • Egoist karakterliyimden sonrasını gereksiz buldum.

Özlemez seni parmağında oynatacak nihahaha :))

0|0
    0|0
    • Nasıl oynayıtor,görüşmüyoruz bile.Sadece aklına geliyor muyumdur ben.Merak ettiğim tek şey.

Erkekler Ne Diyor 4

• Okuyamadım ama tabi ki de özler bunu sormaya bile gerek yok :)

0|0
    1|0
  • Başkasının koynundayken özler.

0|0
    0|0
  • ayrıldığı bensem kesin özler diğerlerini bilemem :)

0|0
    1|0
  • bukara uzunsa soru özlesin panpa

1|1
    1|0
Yükleniyor...