Fenerbahçe Ülker'in Euroleague'deki Şansı nedir?

Sizce bu sene Fenerbahçe Ülker Euroleague top 16 grubunu kaçıncı sırada bitirir. Dünki Olympiakos yenilgisi sonrası benim düşüncem 3. bitirir , Efes 4. bitirir diyorum.

• 1. sırada bitirir
    25% (1)0% (0)11% (1)Oy Ver
  • 2. sırada bitirir
  • 3. sırada bitirir
    0% (0)20% (1)11% (1)Oy Ver
  • 4. sırada bitirir
  • Top 8 göremez
    25% (1)80% (4)56% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1 numaraya care bulamadikca final four hayal olur hedef maclar olan cska ve oli maclarinda 1 numaradaki hatalar sonucu kaybedildi

0|0
    0|0
    • Katılıyorum sana ama halledilmeyecek hatalar değildi bence, herkes 1 numara diyor ama pota altındanda çok fazla verim almıyoruz Vesely , Bjelica dışında , bunların yanına pota altında etkili bir oyun sergileyecek bir kişi daha çıksa bu iki maçıda alırdık.

• Keşke dediğin gibi olsa zoric iyi katkı yapsa benchten gelip ama benim görüşüm yapamıyor, Hickmanda ne zaman eski günlerine dönecek yarım sezon bitti.

• Hickmani oyun kurucu yapmaktan vazgeçip 2 numarada şutör olarak oynatsin adam rakibi 3luk yağmuruna boğar

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• 10 milyarla merdeces benz aramak gbi olmuş biraz

0|0
    0|0
  • GS VE EFES GİDECEK FENER KALICAK

0|0
    0|0
    • efes gitmez iyi tkım

• Fenerbahçeliyim yanlış anlama ama Galatasarayın o gruptan çıkması çok zor , Efese gelince bencede çıkar ama şu anki görüntüsü fenerbahçeden iyi değil , efes biraz garip bir takım güçlü rakiplerini yenip güçsüz takımlara malup olabiliyor.

• Bu yüzden efesin durumu belli olmaz ama bence 4. bitirir :)

Yükleniyor...