Vay be.. Hala beraberlermiş

En son 6 7 ay önce sormuştum gerçekten yardımcı olmuştunuz. Bİ özet geçeyim kasım ayıydı 2 senedir beraberdik. Bi gün olmuyor yapamıyoruz falan demeye başladı yalvardım yakardım olmadı ama bu sürede mesaj atıyordu napıyorsun falan diye .1 ay sonra dondurduğum face hesabını açtım şok oldum biriyle fotoğrafları vardı ilişkisi var yazıyordu, berbattı ya. Aradım ayrıldıktan 4 gün sonra başladıklarını öğrendim msnsinden face hesabına girdim 1 aydır konuşuyorlarmış zaten.

Neyse aradı ağladı sana bunu yapmamalıydım bi gün affedersin falan dedi görüşmek istedi 2 ay içinde 6 mesaj attı seni seviyordum birden karşıma çıktı falan filan. Cevap vermedim zaten tüm arkadaşlarını kendisini silmiştim her yerden .

Dün arkaşımdaydım bi bakmak geldi içimden . Baktım ve hala beraber olduklarını öğrendim insan hep düşünüyor mutsuzdur belki biraz pişmandır ama yalan . Bunlardan sonra mutlular onlar .

Sınava hazırlandım 1 yıldır dogru düzgün insan yüzü görmedim istediğim bölüm ama istemediğim yer geldi liseden hallice . Hiç bu kadar yalnız hissetmemiştim kendimi olmamıştım da . Bu arada olanlar o üniversiteye başladığından 1.5 ay sonra olmuştur. Bilmiyorum sadece iyi hissetmemi sağlayacak 1 kaç yoruma ihtiyacım var

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• hareketli şarkılar dinlesen fena olmaz hani, dinleyince kıpır kıpır oluyorum hiçbişiyi de takmıyorum...

ve kendi hayatına odaklan bi daha nerde napıyo diye düşünme bile...

0|0
    0|0
    • Çok dinledim biliyomusun zaten mp3 üm hiç yanımdan ayrılmadı . Kendimi bazı zamanlar çok daha üstün gördüğüm öz güvenimin içime dolup taştığı zamanda oldu ama geçiçiydi

Kızlar Ne Diyor 9

• şöyle düşün.Ayrıldıktan sonra kendi başına kaldığında aklına ne geliyodu ya başkası olursa hayatında ben napacam ölürüm biterim diyo muydun?eğer diyoduysan o anı yaşadın artık atlattın yani.o senin canını en fazla bu kadar yakabilirdi onu da yaptı.artıksürekli tedirgin olacağın bi durumun kalmadı.(ne demek istediğimi anlatabildim mi bilmiyorum)

0|0
    0|0
    • Anlıyorum başıma gelebicek en ağır şeylerden biriydi o soğuk sonbahar ve kış aylarında . Daha neler neler vardı en zoruda bana acımasıydı sanırım bi arkadaşımı gönderdi yalnız kalmasın diye

• Umut verip, güven asilayipta yari yolda biraktigin insanin; gonul sadakasini iki dunyada da veremezsin ! (Hz Muhammed SAV)

Veeeeeeeeeeeee Ey İnsan Kaf dağı kadar Yüksekte olsanda, Kefene Sığacak Kadar Küçüksün. Unutma herşeyin bir hesabı var üzdüğün kadar üzülürsün

Etme bulma dünyasi sabret kardes çünkü sabir acidir ama meyvesi tatlidir derler..

0|0
    0|0
  • boşver o seni hak etmiyormuş demekki yüzsüzlüktür onun yaptığı hayat devam ediyor geçmişinle yaşayamazsın.

0|0
    0|0
  • böyle bir kız için üzülmeye değmez , eğer onda azıcık insanlık olsa utanma olsa faceye resimlerini koymaz. senin göreceğiini bildiği halde. boşver bir daha o kızın facesine bile bakma üzülen yine sen olursun

0|0
    0|0
    • Ya ne acayip değilmi o halde aradığmda kaldırıyorum dedi hemen resimleri ne kadar büyük bir iyilik :)

• öncelikle slow müzik kesinlikle dinlemiyosuuun.. ve o kız mutlaka ama mutlakaaa kesinlikle döncek intikam aldığında için ferahlayacak. :)

0|0
    0|0
  • Okudum ve benimde tepkim vay be.. İyi olmuş karaktersizden kurtulduğun boşver :)

0|0
    0|0
  • onun resimleriyle mesajlarıyla daha fazla vakit öldürme git eğlen gez dolaşş gerçekten o onun karaktersizliği bir gün gelecekki sen onu artık takmayacaksn vay be ben bu kızlamı çıktım diyeceksn o senin peşinde köpek olacak ulaşılmaz ol sana ulaşamamasını sağla mesajlarına cevap atma çok ısrar ederse tersle onu.

0|0
    0|0
    • Zaten uğraşmadım cevap vermedim sildim uzun zaman sonra ilk defa bakmıştım

• başkasının mutsuzluğu üstüne mutluluk kurulmaz rahat ol kardeşim oda mutlu olamayacak...

0|0
    0|0
    • Sanırım büyük bir yalan bu mutlular hissediyorum

• eğer haklıysan ve ahını almışsa mutlu olamaz bana güven yakında patlak verir sabret ilk başta herşey güzel gider ya sonrası?

• ne yazıkki giden donmuyo kardesim dönenler de aynı hızla gerı gıdıyolar.seni tesellı edicekse bu karakterdekı ınsanlar kenedenden baskasını sevmez doal olarak o sahısla da uzun zmn sonrada olsa bıtecegıne emn olablrsın.umarm baska bırını sevebılırsın ne dıyelım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzel kardeşim bu anlattıklarının benzeri başıma geldi birebir , kızla 1 sene sonra ayrıldıktan daha sonra ayrılıkdan bir süre sonra kaç ay kaç gün bilmiyorum ama ilişkisi başlamıştı sonra bana mesaj atmıştı "İşte içimdeki bu yara hala dinmedi,lütfen beni affet,bunu bilmek istiyorum,teşekkürler şimdiden" diye bir mesaj atmıştı daha doğrusu mail (gerçi ben cevap vermedim) . ama hiçbir tepkim olmadı çünkü giden gitmiştir,çok arabesk vari dedim ama gerçek budur. Şunu bil her zaman Gerçekten ama Gerçekten seven insan akıllı davranır, sırf duygu boşluğuna düşüp başkasıyla beraber olup aklına yenik düştüyse zaten akılsız insanla ne işin olacak. Benden demesi takma , ben şahsen takmamıştım

0|0
    0|0
    • "şuan ilişkim olmasına rağmen ,İşte içimdeki bu yara hala dinmedi,lütfen beni affet,bunu bilmek istiyorum,teşekkürler şimdiden " düzeltmek istedim . çünkü ilişkisi olduğunu o mesajda öğrenmiştim

• çok zor bı durum ama önce kabullenmek önemlı senı ıstemedıgıne kendını ınandır man cok önemli.senı ıstemedıgne ınandırdıgın an kendını o kişi biter içinde

0|0
    0|0
  • İçimizdeki ikincileri zapt edemiyoruz.

0|0
    0|0
  • takma kardesım bnde snın gıbıyım cok sewıyorduk ayrıldk bır ay oldu psıkolojık tedawı gordum o ıse baska asklara yelkn acmıs eden bulur tanımıssın ıste onu dua edelım ewlılıge gıtmedık bunlar bahane baskasıyla cıkıyorsa bıtır ısı bn cok acı cekıyorm we hala sewıyorum pıslıgı off

0|0
    0|0
    • Benimki sevgi değil sanırım sadece hazmedemiyorum. Özellikle mutlu olması bana bunları yaptıktan sonra mutlu olması daha da sıkıyor canımı

• Harbiden eden bulur , bu söze inanıyorum ve bizzat edenin ne hallere geldiğini gördüm

• ole ya eden bulacak gercekten kımsenın gozyasının ustune mutluluk kurulmaz bunu unutsun bı kere yok oyle bırsey cıkcak ondanda aynı sekılde ne fazla ne eksık tam kırdıgı yerden kırılcak

Yükleniyor...