Kepçe kulaklıydım, estetik ameliyat oldum. Şimdi ne olacak?

Ben zamanında kepçe kulaklının tekiydim; kızlar bana bakmazdı ve ben bu duruma çok bozulurdum... İçimden hep şunu derdim; "bir gün gelecek,elbet kurtulacağım bu kulaklardan, o zaman hepinizden acısını alacağım bunun" diye... baby face ve yakışıklı olmama rağmen, kızlar kulaklarım için pek yanaşmazdı bana; saçlarımı uzatırdım ama yine de belli olurdu... Ama artık bitti; estetik ameliyat oldum... "Eden bulur" derler kızlar, şimdi sıra bende; hepinizden bunun acısını alacağım... belki karşıma çıkabilirsin, dikkat et kendine ;)

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence kızlar değil sen üzülmelisin.Çünkü sen onların hayatında belki "kepçe ama yakışıklı çocuk" olarak kaldın belki de hiç bir yer tutmadın.Ama onlar senin hayatını yönetip seni kendinle barışık olmamaya estetik yaptırmaya yöneltmişler.Yanlış yaptın demiyorum senin seçimin ama insanların kötü yorumlarıyla hayatını yönetmesine izin verme

1|2
    0|0
    • ben doğrusunu yaptığıma eminim arkadaşım:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence estetik amelyatı olan bir insan aynı zamanda bir piskologada gitmeli.Çünki disini değiştiriyor ama içi halen o eskisi gibi.Bence senin birisiyle konuşman gerek.Disini değiştirmisin ama icin aynı.Bir gün olur yaşlandığında güzelliğini kaybettiğinde bu yaptıklarına pişman olacaksın.Hakkında hayırlısı.

0|2
    0|0
    • herşey bir kulak mıydı ? baksaydınız o zaman sizde bana, Allahın yarattığı şeyi için insana bu yapılır mıydı ? ben pişman olmam hiçbir şeyden :)

• Ürktüm ayy

0|0
    0|1
    • ürk bence :) ne yapabileceğimi tahmin bile edemezsin yavrucuk... Bebek yüzlü sevgilin olursa dikkat et bir gün... ;)

• geçme zaten,unutma bunu :) kimseyle fiziksel özelliği için dalga geçmeyin ;) bak ben kurtuldum ama daha nice kepçe kulaklı var... :/

• Geçmem zaten.

• Sen düzgün kıza rastlamadın diye şimdi karşına çıkabilecek düzgün kızın suçu ne?

bir çift kulağa bile takıp beğenmeyecek kız tiplerine rastlamıssın onlarda bir garip sende bir garipsin sen rahatsızsan yaptırman iyi de sırf kızlar bakmıyor diye yaptırmak uff çok saçma aman ne güzel sende acısını başka kızlardan çıkar iyi eğlenceler sana

0|0
    0|0
    • ben sadece kızlar bakmıyor diye yaptırmadım; yaptırmadan önce insanların mal mal bakışına gıcık olduğum için yaptırdım arkadaşım :)

• Anladımm hayırlı olsun o zaman ne diyim :) Ama bence kızlara da çok yüklenme

• :)

• hani bunun sorusu nerde?

1|0
    0|1
    • soru yok,soru'n sizsiniz evlat ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• Ego tavan yapmış =)

0|0
    0|1
  • :) Hadi bakalım geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Bir şey anlamadım:) kız yemek isteyen her halde yer sen de başka sorunlar var bence

0|0
    0|1
    • hahaha arkadasa katılıyorum :)

• anlamayacak bişe yok arkadaşm :) her gün kızın biriyle yatacam; sadece onlara ders vermek ve zevk almak için ok ;)

• link

Bu adamda kepçe ama manken.Yakışıklıysan her türlü kepçelik etki etmez zannımca.

0|0
    0|0
    • ediyordu be dostum; öyle ki saçları kısacık kestirdiğinde daha kötü oluyordu...

• yakışıklı ve baby face miş.Bence sen ameliyat olmadın öfkeni burda dışarı yansıtıp egonu tatmin ediyorsun

0|0
    0|1
    • ama unutma çok yükselirsen düşmesi daha fazla acıtır

• tamam bende affettim

• :)

• dostum bence ahmet şerif izgörenin avucunuzdaki kelebek seminerini izle pamuk gibi olacaksın.En iyisi acıları unutmak çünkü öfke sana bir şey kazandırmaz.Hem insanların arasından emin ol iyileride çıkıyor yani sana öyle yapanlardan fırsatın olursa intikamını al.Ama herkese yapma ha bide.Herkesle yakın arkadaş olmazsan çoook hayırlı olur senin için

0|1
    0|0
Yükleniyor...