Kilo yapıyor? Ne yapacağım?

Birkac ay önce cok sıkı bir diyet yaptım 500 kalori falan alıyordum halen daha az yiyorum ama yediğim yarım lahmacun bile kilo yapıyor ne yapacağım?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kasların erimiş ve metabolizma yavaşlamış. Vücudun aç kalma durumunda yağ stokluyor.

0|0
    0|0
    • Peki ne yapmam gerek?

• Evet. Kalsın gelişir. Vücudun kaybettiği suyu dengeler.

• Tamam uygulayacağım teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 8

• Eeeeee oyle sıkı diyetler doner boyle eller sizi :) yapman gereken kilo verirken yasama alıskanlıklarını degistirerek kilo vermek. Ayda 2 kilo versen yılda 24 kilo vermiş olursun bu mantıkla gidersen hiç kilo almazsın ve gayet makul yaşarsın hayatını.

0|0
    0|0
    • Olan oldu duzeltmek için ne yapmam gerekiyor bunu soruyorum işte bir daha hayatta yapmam :(

• Hayatımda şeker ve un zaten yok bol bol da sebze yiyorum ama sorunumun ne olduğunu anlattım

• Sorun cıkaran seyleri tuketme o zaman :) ya da belirli zamanlarda tuket.

• Bu diyet kadar sacma bişey yok..
    Spor yapıp düzenli yemek yemek zaten seni fit konuma getiricek..
    Protein alman lazım vücudun cok eksik kalmış ne yesen topluyor

0|0
    0|0
    • Protein falan da yiyorum aslında ben tatlı hariç falan her şeyi yedim ama son bir haftadır yediğim her şey kilo yapmaya başladı ve zaten spor yapıyorum

• Zaten aynen o haldeyim ama mercimek çorbası bile kilo yapıyor düşün.

• abartma kız sende

• Metobolizmayı hızlandırman lazım spor yap yürüyüş yap rokalı salata ye yeşil çay iç

0|0
    0|0
    • Yürüyüş yapıyorum zaten her gün mekik falan da çekiyorum

• Hormonal biraz metabolizman çok yavaş daha fazla haraket etmelisin ve de bir doktora görünmelisin

0|0
    0|0
    • Çok hareketliyim zaten pek oturmam bile

• Canım benim doktora danışırsan sana en uygun şekilde yardımcı olabilirler daha önce bu şekilde birşeyle karşılaşmadım bilemiyorum

• Teşekkür ederim

• senin eline sihirli bir değnek versek, çaya batırır yersin :))

0|0
    0|0
  • Diyet yeterli olmuyor bellik düzenli spor yapmayı denedin mi?

0|0
    0|0
  • Yedigini yakamiyorsun. Hareketli ol.

0|0
    0|0
    • Herkese aynı seyi söyledim. Hareketliyim.

• Daha zayıf olmak istiyorum

• Hayirlisi.

• Metabozma yavslmis genetik özüne dönmek istio

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben de senin gibi aynı hatayı yapmıştım zamanında. günde 600 kaloriyi geçmiyordum. ancak kendimi bitkin ve halsiz hissediyordum sürekli üstelik saçlarım dökülüyordu. spor da yapıyordum. 1 ay böyle devam ettim sonra anladım böyle olmayacağını ve günde 1500-2000 arasında kalori alarak zayıfladım ama sporda yaptım. günlük en az 1500 kalori almaya özen göster, protein ağırlıklı ye, karbonhidratı günde 2-3 dilim kepek ekmeği veya yulaf ezmesi ile sınırlandır, gerisi gelir. ama boy ve kilon orantılı kilo vermek yerine fit kalıp spor yapabilirsin, benim boyumla kilom arasında 8 kilo fark var ve ben öyle yapıyorum.

0|0
    0|0
    • 1500 kaloriyi nasıl alacağım peki? Midem çok ufalmış yemek pek yiyemiyorum.

• sağlıklı ve dengeli besleneceksin. sağlıklı besleniyorsun diye kuru yiyecekler yiyeceksin diye bir kaide yok. sabahları yumurta veya yumurta sevmiyorsan sütle yulafı karıştırıp içine muz, nar vs doğrayıp sağlıklı bir kahvaltı yapabilirsin, öğlenleri ızgara tavuk veya yağsız veya az yağlı kırmızı et tüketebilirsin, akşamları da sebze veya ızgara balık yiyebilirsin.. ara öğün olarakta light yoğurda tarçın ve meyve karıştırıp yersen seni uzun süre tok tutar. bu sitede hem sağlıklı hem lezzetli tarifler oluyor bakmanı tavsiye ederim.
      www.womenshealth.com.tr/.../.VK6zm_l_sqI

• Kas değil yağ erit. Ben diyete başlamıştım diyetisyen kontrolünde. 1 ay güzel sürdü, sonra 1 dilim pasta bozdu her şeyi. Diyeti bıraktım. Sonra da 14 kilo aldım. Diyete başladın mı sürdürmelisin daha doğrusu yaşam biçimi halime getirmelisin. Dahiliye'ye git, kan aldır, şekerine, hormonlarına ve de kandaki yağ oranına baksınlar. Sonra gerek görürse dahiliye doktoru seni diyetisyene gönderir veya sen de istiyorum diyebilirsin.

0|0
    0|0
    • Birkac ay once gitmiştim. Doktor 60 kilo boyuna uygun diyor ama bem daha az istiyorum orası sıkıntı.

• İlk önce 60'a kadar in, ondan sonra daha da aşağıya inersin. Kilo yavaş yavaş verilmelidir, yani sabır edilerek, bunu da unutma.

• 59 kiloyum zaten

• gunluk 500 kalorı aldığınız için. vucudunuz bu dengeye alışmış ve yakmıyor. yanlış dıyet kurbanısınız. yeme alışkanlığınızı değiştirin. bır sure sonra alışır vucudunuz buna

0|0
    0|0
    • Alışana kadar kaç kilo alırım peki?

• Öyle yapacağım teşekkürler

• rıcaederım

Yükleniyor...