4 aydır spora gidiyorum baklavalar çıkmadı ne zaman yeriz bu baklavaları bilen var mı?

4 aydır spora gidiyorum baklavalar çıkmadı ne zaman yeriz bu baklavaları bilen var mı?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• piyasa baklava dolu sana zor sıra gelir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Düzenli beslen

1|0
    0|0
  • Haha 1,5 2 yılda tamamen cikar

0|0
    0|0
  • Bilmem kiğğ ~.~

0|0
    0|0
  • Cıkınca banada haber ver :)

0|0
    0|0
  • Sadece sporla olmaz dengeli ve düzenlide beslenmelisin

0|0
    0|0
  • Ben oylede yerimm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• baklava için beslenme diyorlar

0|0
    0|0
  • kardeş bünye meselesi kimileri az spor yapar hemen randuman alır bazıları çok çalıştırır öyle alır ben şanslıyım biraz çalıştırınca şekle giriyor :D

0|0
    0|0
  • karın bölgene çok asıl örneğin mekik çek sürekli.

0|0
    0|0
  • yanlış calısıosundur , bide hormanal bı bozukluk olabılır :D testosteronu dogal yollarla arttır vucut gelısımı ıcınde profesyonel yardım al :D
    skinny lerde karın kası sayılmaz cok zayıf die gozukur onlarda cevrende öyle adamlar goruosundur

eger vucudun yaglıysa karın kasların gozukmez yazıf olupda gozukmuosa doktora gıt

0|0
    0|0
  • Bilader o baklavaları yapmak istersen herşey mutfakta başlıyor, sana Cenk Hoca'dan Garın Gası İsten Ha isimli videoyu gönderiyorum :D
    http://www.youtube.com/watch?v=cuyGGvBeK7c
    iyi seyirler :D

0|0
    0|0
  • Dostum çalışma tarzına zamanına kısacası programına bağlı 4 ayda kolay kolay çıkmaz en az 6 ay baklava için gerçi vücuda göre değişir ha birde kardiyodan sonra karın çalış ve her seferinde seni daha fazla zorlayacak hareketler yap hocana sor vee kesinlikle vazgeçme bırakma...

0|0
    0|0
  • Saglam beslenmen lazim. Gunluk 5-6 yumurta ye mesela sadece kahvaltida. Ama ona gorede spor yap daha fazla yor kendini mesela.

0|0
    0|0
  • Şerbeti iyi dok

0|0
    0|0
  • Bültene bagli mesela benim vucudum cok yatkin 2 3 hafta gittim hafiften cizgiler cikmaya baslamsti ama bir abi vardi 5 aydir gidiyoms tik yok.

0|0
    0|0
  • baklavalar diyetle cıkar calısma ile değil

0|0
    0|0
  • İstersen 40 sene git yağ oranın 7-8 e düşmediğin sürece o baklavaları anca hayal edirsin

0|0
    0|0
  • Kardesim bende spora gidiyorum beslenme cok onemli hamuru cikar hayatindan ekmegi 0 a indir antremn sonrasi kardiyo yap 2 ay en gec belirginlesir yani yag oranina bagli tabi

0|0
    0|0
  • Tamamen goreceli dir beslenme karbonhidrat uzerineyese mesela hiç göremezsin

0|0
    0|0
  • Protein aminoast felan kullanmıyosan düzenli antremanla 3 aya falan yersin ilaçla 1.5-2 ay

0|0
    0|0
  • kardeş sende bir sorun var bence iyi bir çalışma ile 2 haftada baklava çıkar

0|0
    0|0
  • oklava darı sevgilin yiyecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...