Squat yapan var mi? Nasil bir duzende yapiyorsunuz? Sonuclari nasil?

Bende baslayacagim. Internetten okuduguma gore, agirlik kaldirarak yaparsaj buyume oluyormus

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Spor geçmişin yoksa eğer ağırlık kullanarak başlarsan kendini sakatlarsin. Ağırlıklık kullanma cok tekrar yap ilk ay. Büyüme olayı da şu: Eger bir süre sonra ağırlık kullanarak squat a devam edersen daha hızlı sonuç alırsın ama bacaklarda kalinlasma da olur bir miktar ki bu abartılacak derecede değil.

0|0
    0|0
    • Spor gecmisim var o konuda bir sorun yok yani belki ilk zamanlar agri cekebilirim cunku hamlamis olabilirim. Bacak kalinlasmasi kotu olmaz benim icin severim ben kalin bacak. Agirlik nasil kullanmaliyim kac gunde bir yapmaliyin onlari bilmiyorum

• Ağırlık dumbell kullanabilirsin. 2 şer 3 er kiloluk artık o sana kalmış. Yoksa 2-2.5 litrelik petleri de kullanılabilirsin. Mesela çömelme hareketinde ağırlığı omuzlarının üstünde tutup bu hakareti yapabilirsin veya ağırlığı yana salarak yapabilirsin bu sana kalmış. Gün olarak bigün ara vermen yeterli aradan 48 saat geçsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• hayvan düzeyinde yapıyorum geçen diz bağlarını yırtıyodum nerdeyse o yuzden bıraktım meniskus varda

0|0
    0|0
    • Bana ne onerirsiniz?

• kalça için mi bacak için mi zayıflamak mı ıstıyosun ne istediğini bilmediğim için bir yorum yapamadım

• Zayiflamak istemiyorhm daha buyuk olmasi icin

• Bizim salonda bayanlar sadece barla çalışıyor ağırlıksız, bacak ve kalça bölgesinin toplanıp sıkılaşmasını sağlıyor, bir de hafif kalçayı kaldırıyormuş diyenler var.

0|0
    0|0
  • Görmek isterukk

0|0
    0|0
  • sırt ve bacak kasların gelişir kalçan sıkılaşır

0|0
    0|0
  • Ben yapıyorum:) ama serbest ağırlık yerine hack squatla başlamanı tavsiye ederim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sorularını yanıtlamaya geldim. Yapıyorum evet.

0|0
    0|0
    • Nasil

• Kac gunde ne olcude degisim oldu

• 1 ayda bacaklarim sertlesti ve sıkılaşti. Bacaklarim alistigi için ağırlık ile çalışıyorum.

• hemen agirlikla baslama bence önce normal squatlerle basla

0|0
    0|0
  • Ben agirliksiz yapıyorum sıkılaştırdı kalçamı ve toparlandı

0|0
    0|0
Yükleniyor...