Karın kası yapsammı bayanlar hoşlanırmı?

Şınav barfix bol bol yaparım fakat mekik çekmiyorum o yüzden karın bölgemde kas belirgin değil hatta biraz yağ tabakası var kasa çevirsemmi baya üşeniyorum :D fakat bayanların çoğu sevmiyormuş ne bilim böyle çalıştırsam mı

Güncellemeler:
Bayanların yorumlarından tümevarırsak içten içe kas istiyorlar farketmez diyorlar ama eeeh olsada fena olmaz havasındalar beyler hadi mekiğe :D
Bayanlar, Kaslı olup kasını saklayan erkeklerdenmi hoşlanır yoksa , dar bir blüz giyerek belli edenlerdenmi hoşlanır

0|0
79

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok kas erkeği yapılı gösterir kendi adıma konuşayım minyon tipliyim ki ülkemizde çoğu kız kısa yapılı birini istemem yine kas yapsın ama abartmasın

0|0
    0|0
  • şimdinin kaslı, baklavalı erkekler yaşlandıklarında yüzlerine bakılmaz hale gelecekler
    kendini hayatın akışına bırakan adamlar için de yaşlandıkça ''yakışıklı oldu la bu, şarap gibi adam'' filan diyecekler diye düşünüyorum
    eskiden kas mı yaparmış adamlar ya , babam kas mas yapmamış doğal kasları varmış filan, adam hala yakışıklı wuhuuu filan

0|0
    0|0
  • Fazla mal goz cikarmaz diyolar:))) bence yap ve kadinlar sevmez diyen her kimse yalan soylemis ben gobekli erkek severim diyeni daha gormedim

0|0
    0|0
  • bence yap :D

0|0
    0|0
  • bizim için mi yapıyon :D

0|0
    0|0
  • Çalıştır iyidir. :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Karın kasın zaten vardır. Bol kardio yap. O yağları erit. Çıkar meydan zaten. Kolay gelsin. :)

0|0
    0|0
  • kas hastası br cogu yap derım ben

0|0
    0|0
  • Hayatimda hicbit kadın icin 15 kilometre koşup günde 3 saat vücut yapmam. Iskembemi icer otururum beni göbek li sevsinler.

0|0
    0|0
  • Vücut Senin Beyin Senin Sana Kızlar Yapma Dese Yapmayacakmisin ki? Kendi Iraden isterse Yap derim. Iyi Gunler

0|0
    0|0
  • Vucudum yüzücü olduğum için üçgen, ancak kol kaslarıda pergel gibi kola sahip olduğum için vucuda oranla zayıf kalıyor, ama kassız erkek komedi bence

0|0
    0|0
  • Sevmeyenler kimmiş kardeş hepsi seviyor yap sen

0|0
    0|0
  • Moruk benim gobegi de gonderiym calismisken o da takilsin yaninda 1 yildit iyice saldi kendini :)

0|0
    0|0
  • karın kası değil de y arak kası yap kesin hoşuna gider :)

0|0
    0|0
  • Yap tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...