Bir ilişkide yaş farkı önemli midir ?

Mesela bir kadını seviyorsunuz sizden 7-8 yaş büyük aynı durumda siz olsanız o erkek hakkında ne düşünürsünüz yani sizden yaşça küçük bir erkekle ileriye dönük ciddi birşeyler düşünürmüsünüz ?

Güncellemeler:
yorumlarınız için teşekkürler aradaki yaş farkı 10 muş açıkcası umrumda bile değil yaşınıda göstermiyor çok ta uyumluyuz bütün erkekler kendilerinden küçük kadınlarla evlenince çok mu mutlu oluyorlar ? sadece şehir efsanesi.. uyum, iletişim ortak zevkler ,hayata aynı pencereden bakabilme ,ortak değerler bunların hepsi hayati bence yoksa bir kadının genç ve güzel olması seni birkaç yıl mutlu eder sonra sıkılırsın..
ilişki ne kadar güzel gitsede yürümedi ne yazıkki yaş farkında kadın büyük olunca sorun oluyor evlilik ve anne olma isteği ağır bastığı için neyse teşekkür ediyorum herkese siz haklı çıktınız

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• kişilerin karakteri ,bakış açıları ve olgunlukları ile de alakalı..

bazı kadınlar mesela 32-35 yaşındadır ama 27-30 yaşındaki bir erkek için ideal olabilir.kadın yaşını hiç göstermiyordur,kafa dengidir her türlü,içindeki çocuğu hiç öldürmeden olgunlaşan ve hayat tecrübesi kazanan insanlar var..mesela benim arkadaşlarım var bu şekilde ilişki yaşayanlar erkek 29 bayan 34 yaşında ama inanın yaş farkı hiç belli olmuyor çünkü bayan arkadaş 34 ü bırakın 24-26 yaş arasında gösterdiği gibi fizik olarak ve mimik olarak erkek arkadaşım tam yaşını gösteriyor ve kafa olarak çok iyi anlaşıyorlar ,ciddi düşünüyorlar ama onların da korkuları ailelerinin bu duruma ters bakışı,oysa tek sorun o yaşta olmaları ,tersi olsaydı erkek 34 bayan 29 olsaydı ortada hiçbir sorun yoktu ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ya 35-40 yaşında olsam belki... Ama 23 yaşındayım. Şu an benden 7-8 yaş küçük biriyle değil ciddi düşünmek, çıkmam bile :D

1|1
    0|0
  • Bu erkeğin dış görünüşüne ve karakterine bağlı.İnsan bazen ilgiye,anlayışa ihtiyaç duyuyor,bunları karşılayabilecek biriyse olabilir.Ama erkek bu durumdan sıkılabilir,çünkü erkekler dış görünüşü ön plana alabiliyor çoğu zaman,bir gün yaş farkının çok belli old. günler de gelecek ne de olsa.

0|0
    0|0
  • Bana göre, bi ilişkide her iki tarafta birbirini sevip,saydıktan sonra yaşın herhangi bir önemi yoktur. öyledir yani.

0|0
    0|0
  • valla ben kendimden 1 yaş küçük biriyle çıktım kendimi ablası gibi hissettim öyle davranıyodum da zaten 1 hafta sonra ayrıldım :D

0|0
    0|0
  • büyük konuşmak istemem ama ben düşünemem kardeşim yaşında b çocuk ble bana birşeyler hisstettğinde ya benim sen,n yaşında kardeşm var diiyorum olmaz yane :D

0|0
    0|0
  • çok da fark varmış senin biliceğin iş tabi ama kadınlar daha çabuk yaşlanıyo ileriye dönük düşünürsen..

0|0
    0|0
  • 2 -1 yaş küçük olsaydı olabilirdi ama sizinkinde baya bi fark var.Çok huzurlu bir ilişki olcağını sanmıyorum.ki kadının senden önce yaşlanıcağını da düşün

0|0
    0|0
    • Ben kendimden 7 ay küçük birini seviyorum mesela .Azcık için rahatlasın diye söyledim :D herkes mutlu olsun

• erkek o kadar küçük olmamalı bence.Mümkünse erkek 5-10 yaş büyük olsun daha iyi olur.

0|0
    0|0
    • erkek 25 kadın 32 yaşında bu arada nedir bu erkek 5-10 yaş büyük olmalı hikayesi anlamıyorum 40 yaşında adamlar yanlarında 25 yaşında kadınlar çok iğreti duruyor..

• erkekler daha geç olgunlaşır bununla ilgili o muhabbetler.

• haklısın erkek ölsün erkenden kadında dul kalsın :))

• 14 gün sonra evlencek olacağım kişi benden 10 yas büyük... bence sorun değil aşk olduktan sonra

0|0
    0|0
  • Erkeğin biraz büyük olması çok sorun olmaz ama o da bir yere kadar tabiki

0|0
    0|0
  • Yok yaa

0|0
    0|0
  • en fazla 5 yaş bence

0|0
    0|0
  • evet çünkü yaş farkı değiştikçe ilgi alanları değişiyor tabiiki istisnalar olabilir.

0|0
    0|0
  • Düşünmem

0|0
    0|0
  • yok artık 10 yaşındaki çocuk mu :D:D tövbe tövbe :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben 22 yaşımdayım bende 30 yaşında bi bayandan çok hoşlandım genelde nedeni nedir ama aşık olduğum kişiler genelde benden büyük oluyo her seferinde bu başıma geliyo vede yaşı sorun ediyolar bayanların tabirine göre +2-2 sorun olmuyomuş

0|0
    0|0
  • önemlidir ...

aslında çoğu erkekte vardır olgun hatun sevgisi ama

mantıklı düşünürsen çok büyük farklar var ...

o yüzden hiç girme öylesi şeylere ...

0|0
    0|0
  • Subyan olaylari olmadiktan sonra yasin onemi yok diye dusunuyorum, onemli olan iki kisinin anlasabilmesidir, sevisebilmesidir

0|0
    0|0
  • benden 7-8 yaş küçük bir bayan dehşet olur. AWWW YEAAH!

0|0
    0|0
  • Ben pek iyi dusunmem acikcasi

0|0
    0|0
Yükleniyor...