Sevgilimle istanbul'da hangi restorana gidebiliriz?

şık manzaralı bi restoran arıyorum kişi başı 60 70 tl yi geçmicek cinsten istanbula ilkkez gitcem haliç civarında biyer arıyorum

Güncellemeler:
romantik bi yer olsun beybiler

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kişi başı 60-70 liraya alkollü birşey içmezsen ve makul yersen boğazda bile bir yere götürebilirsin. Sana bir liste yapayım. Şimdi Bebek'te il Porto var, manzarası çok güzel, yemekler orta-üstü (inanılmaz iyi değil ama) ortamı şık, fazla romantik değil ama manzara iyi. İtalyan restoranı. 2 tabak yemek (makarna falan) + ortaya bir margarita pizza + 2 şer tane meşrubata toplamda takriben bahşiş dahil 150-160 TL'ye çıkarsın. Burası olabilir.

Hemen yanında Chilai var, giriş katına götürebilirsin, menüsü çok geniştir ama aynı şeyleri sunan diğer yerlere göre daha pahalıdır ama ortamı baya ciks ve şıktır. Romantik değil pek.

Ortaköy'de Zuma var, japon mutfağı, sushisi çok iyi. Orada da alkol ve pahalı yemeklere girişmezsen adam başı 90'a çok şık ve romantik bir yemek yiyebilirsin. Mekan hakikaten çok kaliteli ve Şık, ortamı romantik, ışıklar loş falan, epey güzel bir yer. Eğer buraya götürmek istiyorum dersen bana bir özel mesaj at yaklaşık makul bir menü oluşturabilirim sana.

Aynı Şekilde Ortaköy'de Anjelique var hemen Zuma'nın yanı, orada da romantik bir akşam yemeği yiyip sonrasında çok kaliteli müziklerle eğlenebilirsiniz. Artık stand olayı da kalktı o yüzden elinde içeceğinle gayet güzel takılabiliyorsun. Üst kat deep house, progressive house, Alt kat ise popüler şarkılardan çalar. Oranın da üst katı Akdeniz mutfağı, alt katında da Uzakdoğu Mutfağı var (japon ve çin) - yemekte üst katta makul yenirse adam başı 70-80'e, alt katta ise 90-100'e çıkılabilir. Buraya da gitmek istersen yine özel mesaj at makul bir menü oluşturabiliriz beraber.

Anadolu yakasında Kandilli Borsa var, ortamı böyle loş-romantik değil, lakin Türk mutfağı olarak gidebileceğin tartışmasız en iyi yerdir. İstanbul'daki en iyi 2-3 dönerden birine sahip. Manzarası inanılmaz. Adam başı 70-80'e güzel doyarsın ve manzaranın tadını çıkarırsın. Ana yemek ortalama 40 TL civarı. Borsa usulü köfte çok güzel ve doyurucudur tavsiye ederim.

Başka Boğaz-Ulus civarında, hatta İstanbul genelinde aklında olan kaliteli mekan varsa onlardan da sorabilirsin, aşağı yukarı çoğu hakkında bilgim vardır. Umarım güzel vakit geçirirsiniz :)

Ha bir de Taksim'de Nuteras var, terası hala açık mı bilmiyorum ama Haliç Manzarası var, manzarası çok iyi. Yemekler pek güzel değil ama dediğin fiyatlara çıkılabilecek fiyata sahip. Ama rezervasyonda biraz kıllık yapabiliyorlar, ya erken ya geç saatte alıyor. Yani eğer 7.30'da gidersen, 10 gibi kalkmanı bekliyor çünkü 10 için de ayrı rezervasyon almış oluyor. Orta şıklıkta bir yer bence baya da abartılan bir mekan ama çok popüler. Yemek sonrasında da eğlenceye kalınabiliyor diye biliyorum. Ben sadece yemeğe gitmiştim o yüzden o faslını bilmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 10

• yıllar önce floryaya beni bayan bir özel harekat polis çağırmıştı çağırdığı yere sadece giriş 100 liraymış. o zaman da öğrenciyiz. gidemedik. belki şu an evliydik vay anasını :)

0|0
    0|0
  • verdiğin fiyatla alkol kullanmıcaksanız en iyi yerlerin çoğunda yemek yersiniz

taksimde my house var önerebilirim manzarası da gayet güzeldir

0|0
    0|0
  • İstanbulun heryeri manzara..Kadıköyde döner yesende manzara..Eminönünde balık yesende..Ama bence sen eminönünde balık ye..Ucuz ve lezzetli memnun olursun..Kalan 120 lirayı da istanbulu gezmekte..müzelerde falan harca

0|0
    0|0
  • Kardeş geçen kapısında ekmek topladıgım bi yer vardı boş ver haliçi orta köyde bide bebekde çok güzel yerler var 50 liraya şarap sıcak soguk tatlı yiyosun oturuyosun falan bogaz manzaralı hep ünlüler falanda var yani rahat edersin adresleri istersen söyle yazarım ..

0|0
    1|1
  • 3 kişi boğazda yedik 450Tl Tuttu göze alabiliyorsan git.Alamıyorson Cadde'ye git ordaki her hangi bir restoran'da ye

0|0
    0|0
  • Zenginlere sor :D Biz fakiriz aga.

0|0
    0|0
  • Bu sitede fakir diyebileceğin en son kişiyim emin ol.

1|0
    4|0
  • bir kız için istanbula geliyorsan boşa gelme

0|0
    0|0
  • Belediyenin koskleri var.

0|0
    0|0
  • 60 70 tl sadece bahşiş verilecek bi yer arıyorsunuz sanırm ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...