Futboldan ı̇yı̇ anlayanlar gelsi̇n?

Arkadaşlar ben bir klube gidiyorum her gün başka mevkide oynuyorum hangi mevkide oynayacağımı şaşırdım ve bir mevkide kalıcı olmak istiyorum lütfen yardımcı olun.

Özelliklerim:
Çok mücadeleciyim
paslarım güzel
kafa toplarım güzel boyuma rağmen süper zıplarım
kademem çok iyidir.
ortalarım iyidir.

hızım kötüde değil çok iyide değil orta
şutlarım vasat :D
çalımlarım kötü

işte aklıma bukadar geldi bu özelliklere göre hangi mevkide oynamalıyım?

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

• Boy-Kilo nedir dostum? Fiziğin iyimi? Bana biraz Ön Libero tarzı oynayabilirsin gibi geldi.

0|0
    0|0
    • EDİT: Yılların lisanslı topçusu konuşuyor. d. d

• Rica ederim görevimiz, yarın öbür gün futbolu bırakıp scout belgesi aldığımda seni bulurum artık, EİG için teşekkürler :)

• yok ya nedemek abi :D çok ilgilendin :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• Maşallah kotu özelliğin yok gibi
    On libero olabilir

0|0
    0|0
  • gary medel geldi aklıma bu özellikleri sayınca :D ön libero dediğimiz mevki de oynayabilirsin bence..

0|0
    0|0
  • Şutlarını iyileştir çalımlarını geliştir birazda sol ayağını çalıştır değerlendirmeye alalım:/

0|1
    0|0
    • sol ayağımı geliştiriyorum bacaklarım kuvvetleniyor zaten egzersizleri yapıyorumda çalımı bilmiyom :D

• işte bende onu anlatmaya çalışıyorum çalımı nedense başaramıyorum nasıl geliştirebilirim?

• Oktay derelioğlunun belçikaya attığı golü izle

• aga senden stoper ya da forvet olmaz forvet arkasıda zor sağ ya da sol bek olur ama topu aldığın gibi yardır git ver içeri en rahat mevkiidir yandan gelen toplarada çıkarsın hangi ayağını kullanıyorsan o kanada yapış

0|0
    0|0
  • Her yerde oynarsın kardeş yeterki icinden gelsin :)

0|0
    0|1
  • Boy olsa onlibero diyecem hiz olsa kanata gec diyecem sut olsa ofansif orta saha diyecem bundan olsa olsa tek oyun kurucu olur oda oyunu iyi okumakdan gecer

0|0
    0|0
    • iyi okurumda stoper olmazmı :D

• Olmaz oyle stoper icin kesin hoy lazim

• yok ben ön libero defansif orta saha için dedim stoper için demedim mesela aşağıda arkadaşım söylemiş zaten gary medel mesela boyu 1.71 dos oynuyor

• Azcık şut gelistir futbol zekan da yuksek olsun. Forvet arkasi 10 numara forma giyen oyun kurucu olursun

0|0
    0|1
  • Sol bek.

0|0
    0|0
  • Gizli forvet. Orta açık kanatlarda olur ama defans iyi olur senden :))

0|0
    0|0
  • Defansif orta saha

0|0
    0|0
  • hocana sor kanka ben nerde oynayam de :D

0|0
    0|0
  • khedirayı tarif ettin sen tam :D defansif orta saha oynarsn stoperde olur

0|0
    0|0
  • Ofansif Bek veya dfnsif orta saha.