Sizce bu erkek normal mi?

Diyelim ki bir erkeğin sevgilisinin erkek arkadaşı o kızla fotoğrafını profil resmi yapmış. erkek arkadaşının o kişiye mesaj atıp kaldır demesi sevgilisiyle tartışması normal mi? ya da kız arkadaşının 2 erkekle buluşmasına izin vermemesi ama bu iki erkekle kardeş gibi kız. ya da kızın mesajlarını silmesine izin vermeyip sürekli teftiş etmesi mesajları.. ya da gece bi erkek arkadaşıyla mesajlaşmasını istememesi

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• hayır normal değil. ilişkide biraz karşılıklı güven olmalı, bak sen ona güveniyomuşsun ve bu tarz şeyler yapmıyormuşsun. ama o seni sıktıkça bunları yapmaya ittiğinin farkında değil. mesajlarını teftiş etmesiyse tamamen güvensizlik zaten, gece mesajlaşmanı istememesini anlamadım. sabah mesajlaşsan ne farkeder. eminim onun da kız arkadaşları vardır ki normaldir. bunu anlaması lazım, hayatını ona adayamazsın. anlamıyorsa da bırak gitsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kafa Buluyosun Bizle Di Mi? Gerçekten Böyle Bir Soruyu Aklından Geçiriyor Olamazsın.

Ne Olmalı? Ne Istiyosun Ki? Bu Dediklerine Izin Verse Bu Sefer De "Domuz,Hiç Kıskanmıyo,Beni Gerçekten Sevmiyor Bu AdaM" Diyeceksin.

Aaah Ah. Normal Tabi Adam. Eğer Bu Dünyada Yaşıyorsa Elbette Normal.

0|0
    0|0
  • Siz olsanız onun iki kızla buluşmasına izin verirmisiniz veya bir başka kızla profiline resim eklese elalem size kardeş gözü ile bakmaz.Adam çok haklı

0|1
    0|0
  • ben mesaj atmak haricinde herrşeyi yapardım.örneğin; 2 erkekle buluşmasını istemezdim, kardeş gibi olsa da... kızın mesajlarını teftiş etmezdim ama güvenmiyorsam çok merak ederdim. gece bi erkek arkdaşıyla mesajlaşmasına izin vermezdim

0|0
    0|0
  • kıza bağlı kız sevgilisine sadıksa problem yok ama değilse bırakmalı.. dünyada çok çeşit kız vardır ama en tehlikelisi bööyle bi onunla bi bununla görünenlerdir..

0|0
    0|0
  • erkek bu konuda yerden göğe kadar haklı. mezhebi fazla geniş tutmamak lazım.

0|0
    0|0
    • evet belki normal ilişkide böyle olmalı ama ben sadığım. ve kendimi sınırlamak istemiyorum. 12den sonra konuşulmaz erkeklerle. bu sınırı kendim koymak istiyorum ya da kimlerle buluşucama kendim karar vermek istyrm mesajlarımın kontrolden geçmesini istemyrm çünkü kendime güvenim tam sadakat konusunda

• valla ne dersen de. benim kız arkdaşım olcak başka erkek arkadaşı olacak. hayır efendim. öküzlükse öküzlük. yobazlıksa yobazlık. ben çok saçma buluyorum bunu. her konuda karşındakine hesap verreceksin oda sana verecek. sadece güvenmekle olmaz bu işler.

• tek birşey sorucam,gece gece bir kız bir erkekle normal nasıl mesajlaşır?benden sana tavsiye erkek arkadaşın doğrusunu yapıyor ama sizin ilişkinizde güven sorunu var sonuç kaçınılmaz..

0|0
    0|0
  • Bence öyle erkek kankalı kızların acilen kantine gitmesi lazım. Kantinciler çok iyi tost yapar onlardan :)

0|0
    0|0
  • o aynısını yapsa tepkin ne olurduyu bi düşün doğru kararı vereceksin;)

0|0
    0|0
    • ben ona çok güveniyorum ya gece kızlarla konuşsa bile hiç içim kötü olmaz yani çünkü o kadar sadık

• bence ERKEK haklı sevgiin var ne başkalrıyla kanka gibi takılıyon

0|0
    0|0
  • evet gayet normal bi durum

0|0
    0|0
  • öz erkek karşeiyse problem olmaz tabiki :D

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun erkek haklı,aslında kız normal değil..

0|0
    0|0
    • evet belki normal ilişkide böyle olmalı ama ben sadığım. ve kendimi sınırlamak istemiyorum. 12den sonra konuşulmaz erkeklerle. bu sınırı kendim koymak istiyorum ya da kimlerle buluşucama kendim karar vermek istyrm mesajlarımın kontrolden geçmesini istemyrm çünkü kendime güvenim tam sadakat konusunda

• belki de bunlardan vazgeçecek kadar sevmiyorumdur onu

• OZaman vazgeç çocugu kendinden sogutma...

• böyle bir kızla birlikte olması normal değil evet.

0|0
    0|0

• az önce buna benzer konu açmışdın yine söylüyorum ERKEK HAKLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

0|0
    0|0
    • ben açmadım hangi soru bu hangi bölümde merak ettim?

• Devlet su işleri bırak bu işleri fırçala o dişleri...

Kızlar Ne Diyor 3

• gayet normal bır durum bence asıl tam tersı olsaydı gercekten bır sorun vardı emın ol kıskandıgından sevmesedde kıskanmazdı zaten.

0|0
    0|0
  • Kıskanç bir erkek.

0|0
    0|0
  • erkek haklıııııııııı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...