Clenbuterol hakkında ne düşünüyorsunuz? Kullananlar var mi?

Araştırdım hep aynı şeyler yazıyor kalbe zararlı eller titrer falan.. Ama varsayım değil net bilgi lazım. Bunu kullanıp kalp krizi geciren, ölen gördünüz mü mesela. Aspirinin bile yan etkisi var sonuçta. Birde ben cok diyet spor yaptim obezdim 20 kilo verdim. Geri aldım yine verdim hayatım diyetle geçti. Artik vücudum alisti kilo veremiyorum senelerdir. 75kgde kaldım boyum 168cm. 21 yaşındayım. Spor hocam 1 kutu kullanmami onerdi gunde 2 tablet. Ondan sonra birakcaz ciddi yan etkisi olur mu o kadar kisa süre içinde

Güncellemeler:
4 5 saat arayla alicam 2 ilacı

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• etken maddesini söylersen sana yardımcı olabilirim. Diyetisyenlik son sınıf öğrencisi olarak o 20 kiloyu hızlı verdiğini doğal olarakta hızlı aldığını düşünüyorum. Ayrıca fiziksel aktiviteylede desteklememişsin bence buda sana kas kaybı yaptırmış yerini zamanla yağlar almış. Bu ilaçlar aspirine benzemezler ya besin maddelerinin emlimini azaltır ya da sindirimini her ikisindede vücudun belli zararlar görür limit doluncada kalp krizide olur beyin kanamasıda zayıflatır mı muhtemelen evet ama felç kaldığına ya da öldüğüne değmez

1|0
    0|0
    • 1 buçuk ayda 18 kg verdim gunde 3 saat sporla ac kalarak. O yuzden vucudum zarar gordu. Surekli olarak 1 2 kg aldim diyet yaptim verdim bu hep tekrarladı. Simdi ne yapsam olmuyor. Düzenli cardio ve diyet yapıyorum etkisi cok az oluyor. Diyetisyen bile cozemedi yemesende yemiyosun diye aliyosun diyor :)

• şok diyet denilir onlara bilinçsiz yapma bu işi uzmanıyla kontrollü yap vücuduna zarar vermeden

• Beslenme sporu uzmanlarla yapıyorum olmuyor yinede en iyi yerlere gittim gitmeye de devam ediyorum. Bir yerde sorun var. Ben hapı merak etmiştim sadece. Vucut ısısı artıyomus kalp atisini hizlandirip yag yakiyomus. Zararı olmasindan korktum sordum. Yinede t eşekkürler bilgiler için

Erkekler Ne Diyor 4

• Zorlama reis vücudun öyle tasarlanmış boşuna sağlığın elinden gitmesin

1|0
    0|0
    • Zayif kizlari begeniyorsunuz ama reis :( dugunum olcak mecburum

• O dediklerin façaya bakanlar şahsen maçaya bakarım ben

• Aspirinin yan etkisi yok yanlış bilgilendirme olmasın. Her şeyin çoğu zarar.
    Her gün aspirin içersen tabii ki kanın pıhtılaşmaz.

0|0
    1|0
    • Dostum ben burada çırpınıyorum sen ne diyosun :) Örnek verdim en basit ilac o diye

• Zayitlartirsa alırız :P sisman değil ama iri duruyorum. Gelinlik giycem hem ilerde hamile olunca falan problem yasarim o yüzden gitmeli. Sende takilma bak nelerle uğraşıyoruz, daha zor şeyler var sen en azindan zayifsin :))

• -.- ben kilo almak istiyorum. İri durduğunu düşünüyorsan fitness yapacak, yağ yakacaksın. Vücudunda sakmalar varsa anca öyle toparlanır. Az yemek bir şey ifade etmiyor.
      Fitness'a yazıl. Yemek yedikten 1 2 saat sonra 200 m (gidiş dönüş) yürü tığ gibi olursun. 2 tane ırı kıyım kız arkadaşımı öyle zayıflattım. Haplara güvenme, geleceğinden olma.

• Kardiyo ve beslenmeni iyi yapsan yinede bu ilaca gerek kalırmı?

0|0
    1|0
    • Evet çünkü olmuyor

• Ya aslında bende kullandım protein tozu yabancı bir markaydı seninde yapman gereken üstünde sağlık bakanlığının izni varsa alabilirsin çünkü bazı yararlı diye gösterilen ama zararlı olan ilaçlar vs sağlık bandrolü olmuyor hocanda tavsiye ettiyse deneyebilirsin

• İnternetten baktım ilk girdiğim sitede kesinlikle almayınız demiş faydasından çok yan etkisi var bodyforumtr dede öyle şikayet gördüm uzak dur sende!

• l-carnitin kullan bana ulaş sana iyi bir kardiyo programı yazayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...