Soba borusu bacaklarima ne yapacagim ben?

Arkadaslar acikcasi tembel biriyim cok yemek yerim ama cok yururum tek usenmedigim sey yurumek ancak bacaklarim kalin biraz calissam her sey duzelir diye dusunuyorum sizce ne yapmaliyim? Tembel oldugum icin beni cok zorlamayan bir sey biliyor musunuz?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Tek çare düzenli spor salonu hoca eşliğinde

0|0
    0|0
    • Duzenli olmasi sorun bana gore olmuyor da

• Başka şekillenmez ki, imkansız. Doğal haliniz kalır. Tüm insanlar spor sayesinde vücuduna şekil verir. Beslenmede çok önemli. Uzmana başvurun. Ben 1 yıl uzmanlarla spor yaptım. 89 Kg den şu an 70 Kg boyum 1.75 m. Aylar geçiyor aynada kendinizi gördükçe çok mutlu oluyorsunuz. En büyük problem motivasyon, düzenli salona giderken sizin moralinizi bozan her şeyden uzak durmanız lazım. Bence iyi bir spor salonuna gidin. Pişman olmazsınız.

• Haklisin benim beslenme duzenim gercekten kotu sorunum bu bir uzmana gidicem tesekkur ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• amaan buda sorumu :D ye gitsin can boğazdan gelir :D şaka şaka :D yaptığın şey doğru fakat yemeği azaltmalısın yemeği azaltmadan bu iş biraz zor görünüyor... ya yemeği azaltacaksın zayıflayacaksın... ya da yemeği azaltmayıp çok fazla spor yapacaksın buda çok yorucu olur..

0|0
    0|0
  • Düzenli yürüyüş ile incelir

0|0
    0|0
  • bacaginin olduguna sukretmeyo dene. ya hic. olmasaydi ya da bir kza da kaybetmek zorunda kalsaydin. Kangren olsaydin ve doktarlar sana ayagini krsmek zorunda olduklarini soyleseydilesoyleseydiler? eminim o zaman keske kesilmese ama soba borusu gibi olsa derdin. Şükret. Sikinti yok Allah var

0|0
    0|0
  • kömür atmaktan vazgeç birazda odunla idare et :)

0|0
    0|0
  • Ama bu işler zorlamadan olmaz.. wn yakın spor salonuna git ve spora başla.. bide spor yapan kızlar çekici oluyo :)

0|0
    0|0
  • Fitness gidin.

0|0
    0|0
  • hiçbirşey emeksiz olmaz hem günde 3 kere 15 20 dk spor yapmak zor değildir emin ol ayrıca hiç sıkma canını çokda zor değil aslında ;)

0|0
    0|0
  • Gel ormanda odun işi yapalım👀 senle

0|0
    0|0
    • Kendine gore haklisin

• Yooo benim valide aynı senin gibiydi tombalak bacak bindiriverirsin bunu kamyona çalıştırı çalıştırıverdim bunu meşe işinde valla ayakları açıldı şimdi her yaz kendi atlar kamyona 👀 57 yaşında !!!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...