Eski en yakın arkadaşımın sevgilisi...

İlkokulda en yakın arkadaşımın 1-2 yıl önceki sevgilisi bana teklif etti Sizde ne yapim ya arkadaşımla hala görüşüyorum ama arada sırada.. Çocuklada kötü ayrılmışlardı

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşla arandaki samimiyete göre farklılık gösteren durum.böyle düşündüğüm için de arkadaşımın eski sevgilisiyle çıkmakta bir sakınca görmedim.zaten onlar da 1 hafta çıkıp ayrılmışlardı.arkadaşım,benim 10 senelik bir arkadaşım -ki zaten onun adı artık dosttur- olsaydı böyle birşey düşünmezdim bile.ama bunu yaptığım insan benim bütün sırlarımı anlattığım,yanında ağlayıp güldüğüm,sevincimi de üzüntümü de benle paylaşacak kadar bana yakın değildi zaten...o yüzden pişman değilim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• :DDDDDD arkadasın bı daha yuzune bakmaz :D solım sahsen benım arkadaslarım benım eskılerımle muhabet bıl etmez aynı sekılde bende onlar gıbı davranırım D

1|0
    0|0
  • zübbeyse sakın kaçırma kızlar bu tiplere bayılırlar:)

1|0
    0|0
  • parası var ve yakışıklıysa bence olur yoksa hiiç uğraşma:D:D

1|0
    0|0
  • bence onu kıskandırmak için seni kullanıyor.. biraz da profesyönelmiş galiba aradan zaman geçmesini beklediğine göre.. sakın kanma uzak dur derim..hem en yakın arkadaşınla niye ayrılmışlar bi onu öğren

0|0
    0|0
  • Soruyu anlamadım kafa uçtu ilk okula mı gidiyorsunuz ? İlk okula gidiyorsanız bir iki yıl önceki dedin o zaman o çocuk 13 yaşında mı ?kafam uçtu kusura bakma fransız kaldım konuya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tek bir cümle: "uzak dur"

1|0
    0|0
  • sakın kabul etme vicdan azabı yaşarsın suçluluk duygusyla çok sürmez ilişkin zaten

1|0
    0|0
Yükleniyor...