Kızılyıldız-Galatasaray maçını izleyen oldu mu?

gelin de maçı konuşalım biraz..:)) carter ın 3. çeyreğin sonu ve 4. çeyrekte ki enerjisi harikaydı gerçekten..

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Sorumu çalmışın :D
    Maçın ilk yarısını kaçırdım malesef Lig Tv 3 yazıyordu Galatasarayın sitesinde sonradan haberim oldu Ntv sporda olduğundan :)
    Maça gelirsek 2. yarı izlediğimde süper bir maç çıkardık o kadar zor bir deplasmanda Carterı , Enderi çok beğendim Arroyo her zamanki gibi devam ediyor, umarım böyle devam ederiz :)

0|1
    0|0
    • hahah :D
      9 maç sonra ilk deplasman galibiyeti.. bir de böyle gergin ve ateşli bir seyirci önünde..
      carter ın bloğunu gördün o zaman :D

• Eyv en iyi cevap için :)

• güle güle kullan :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• İzlemedim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Normalde basketbolla çok ilgilenmem ama malum bu maçın önemi büyüktü ve o atmosferde o gerginlikte net bir skorla galip gelmek güzeldi tebrikler Galatasaray her takım yapamazdı bunu.

0|2
    0|0
    • bir de 9 maçtır deplasman galibiyeti olmayan bir Galatasaray dan bahsediyoruz.. umarım yurda dönerken bir sıkıntı yaşamazlar.. enteresan bir şekilde ortam çok sakindi..

• İlk başta hiç sakin değildi sahaya domuz bişyleri atmışlar tam bilmiyorum ama ortam baya sakindi daha sonra tabi Galatasaray güzel oyunuyla susturdu bence dediğin gibi inş maçtan sonra olay çıkmaz.

• bakalım neler olacak.. teşekkürler yorumun için bu arada :)

• 9 maçlık deplasman fobisinin yenilmesi ve 20 bin kişinin olması güzeldi Aroyyo ve Erceq i ilk kez bu kadar durgun gördüm ama son çeyrek carter maçı kopardi

0|1
    0|0
    • maçı özetledin :D :D

• evet güzel oyun ama futbolun gölgesinde diğer oyunlar gibi... ama son yıllarda bir çok kişinin ilgilenmeye başladığı bir spor olmaya başladı evet..

• Ben 7-8 yıl lisanslı oynadım aslında ilgi çok ama medya pek önemsemiyor

• O Block Haftanın en güzel 10 hareketinden biri olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...