3 gün doldu ama hala mesaj atmadı! :(

3 gün önce aşık olduğum çocuk facebookta benimle sohbet etmeye başladı. Daha önce de konuşuyorduk az da olsa facebook'ta 3 gün önce facebook'ta sohbete ilk başladı. telefon numaramı aldı ve smsim olup olmadığını sordu. 3 gündür mesaj bekliyorum ama tık yok. 3 gün geçti ama hala mesaj atmadı. Neden bana mesaj atmıyor? Sebebi ne? Çok kötüyüm ne yapmalıyım? :(

Güncellemeler:
ayrıca gerçek hayatta tanısıyovz bazıları internette diye zannetti de.

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Faceden konuş. Belki rahatsız olursun diye atmıyodur.

0|0
    0|0
    • niye rahatsız olayım ki facede gayet samimiydik ikimiz de zaten rahatsız olsaydım cevap vermezdim

• ne diyecem ki?

• Napıyosun falan de. normal konuş.

Erkekler Ne Diyor 7

• belli ki adam database oluşturuyor...

Yapılan incelemeler sonucunda başvurunuz ilgilendiğiniz pozisyona uygun bulunmamıştır...

Bilgileriniz şirket kayıtlarımızda tutulup, boş bir pozisyon oluşması durumunda tekrar değerlendirmeye alınacaktır...

Şirketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz...

Şu an için seninle ilgilenmiyor...

Onun gelmesini beklemezsen, ne kadar ciddi olduğunu anlayamazsın...

Sakın adım atma...

Budur...

0|0
    0|0
  • numaranı yalnış vermiş olmayasın. yada salak yalnış kaydetmiş ilk aramada bir bayandan fırça yemiş onun şokuyla numara doğrumu yalnışmı diye bakmamışta olabilir.

0|0
    0|0
    • böyle bişey mümkün değil çağrı attı bana

• Siz kadınlar kendinizi kaptırıyorsunuz sonra erkekler ilişkiyi bitiyor , erkekler hep aldatıyor .

Azıcık soğuk kanlı ol bırak o senin peşine düşsün

0|0
    0|0
  • sende inat et atma kız ne ayak ole senı bekletıo ısterse 1 ay yazmasın salla

0|0
    0|0
  • Kontoru bitmistir

0|0
    0|0
  • sıcacık hatunun koynundan kendini soğuk bir boşluğun ve yalnızlığın içinde bulunca seni arar ;)

0|0
    0|0
  • İlk hamleyi senden bekliyor

0|0
    0|0
    • daha neler! Ben mi atmalıyım? Yok artık.

• yaa hayır o değil de hani o numarayı istediyse ilk adımı attıysa ararın artık. Hem onursuzluk olmaz mı?

• Aşk varsa gerisi yalan ya. Onuru, gururu kenara bırakta sen mesaj at bekle bekle nereye kadar.

Kızlar Ne Diyor 8

• Zaten bu askların yasanmamasının en büyük nedeni neden mesaj atmadı? kısacası ondan beklemek. Sen at ne olucak yani ask biraz cesaret isidir unutma bunu :)

0|0
    0|0
    • evet ama onursuzluk olmaz mı bu? Sonuçta numarayı o istedi

• yok çapkın biri değil

• O zaman at mesaj.

• öylesine almış numaranı senin önemsediğin kadar önemsemiyor bu durumu.. niye kötüsün ki, gereksiz beklentilere sokma kendini

0|0
    0|0
  • sen mesaj at :)

0|0
    0|0
  • hiçbir şey çünkü bu senin tattığın gerçek aşk olsa ki bence değil o erkek faceden tanışıpta aşık olmuş olamaz yani takılmalık arıyordur ve bir gün de bu yüzden arar seni..

0|0
    0|0
    • faceden değil gerçek hayatta tanıyorduk birbirimizi aynı okuldaydık

• bu durumda yapıcak bişey yok ki tatlım.adam istese zaten gelirdi.takılma bu kadar önüne bak sen.bu adam geride kalmış bile.

0|0
    0|0
  • 3 gunde cocuk yapmazsaniz adam degilsiniz

0|0
    0|0
  • amann boşver geçer gider

0|0
    0|0
  • soyu tükenesice face yine başa bela olmuşsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...