Çekip gitmek mi kolay erkekler cevap bekliyorum

sevgilimle 14 aydır birlikteydik ve aldatıldığımı öğrendim birkaç mesaj buldum farklı farklı kişilerden içerisinde yaşadıklarına dair şeyler yazıyordu.bizde kalmıştı ve yanında uyumadım telefonumu almış ve o sırada uyandım o mesajları kendi telefonuma atmıştım ve ekmek alıcam diye dışarı çıktım geldiğimde konuşacağımızı söyledi sinirliydim ve o an ne söyliyeceğimi bilemedim geldiğimde evde yoktu.neden bu kadar bencil neden yapmış olmalı?

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• hiç elleme... s.tirsin gitsin.

1|0
    0|0
  • ondan izinsiz mesajlarını okumuş olma saygısızlığın bile bunu hakettiğini gösterir bence. aldatmaya sonuna kadar karşıyım.4 yıldır sahibim olan kadından başkasına bakmadım bakmam da . ama saygı yoksa arada her şey olabilir. benim eşim benden izinsiz telefonumu eline bile almaz.ben de öyle. güven ve saygı şekerim. sen bunu sorgula. aldatma kısmı bunların netyicesidir çünkü.

0|0
    0|0
    • evet haklısın ama birşeyler doğru değildi şimdiye kadar bunu hiç yapmamıştım ve bunu yaparken birşeylerin varlığı içimi tırmalıyordu açıkçası mecbur kaldım.bundan bende hiç hoşlanmıyorum ve sevgilim dediğim kişide hoşlanmıyordu.

• teşekkürler çok yardımcı oldun senin gibi herkez ilişkisine sadık olsa böyle soulara gerek kalmaz..

• bılınclı arkadas ben mahvettım herseyı ozaman kurcalamaktan telefonunu kaske hıc bızaman elımı bıle surmeseydım

• Seni hiçe sayıp boynuzu takmış sen hala onun derdinde bir şeyleri konuşup değiştirme peşindesin. Kendine saygın olsun biraz. Sert oldu ama hakettin.

1|1
    0|0
    • kızlar evlenmeden once neden bırlıkte oluyosunuz anlamam altın kural kacmak kackı kovalasın nıkahıda bassın

• birlikte olmadık (00000 sana cevanım)

• sizde kalmıstı sizde uyuyordu.. :) vayy bee.. şimdi başkasının koynunda uyuyordur emin ol... için czzz etsin braz

0|0
    0|0
  • Evet kolaydır. Sadece cok seviyorsa sonradan pişman olur, ki bu da senin pişmanlığının geçmiş onu unutma dönemine girdiğin zaman olur.

0|0
    0|0
  • sen bu kadar geniş olduğun için ilişkinin heyecanı kalmamıştır ben olsam ben de giderdim

0|1
    0|0
  • sevmediği ap açık belliymiş

0|0
    0|0
  • her erkek aldatır ya katlancan yada gıdıcen (=

0|0
    2|0
    • oda aldatılan bir erkekti ve ben bu yüzden ona saygıyla davrandım adık kaldım herşekilde konuştum.bunun ne demek olduğunu bile bile banda yapmamalıydı.

• hadi be elind etutmak ne demek ben talebe değilim arkadaş neler yaptım ama nafile kanı bozuk adamları ne yapsanda yola getiremiyosun anladınn kardeşş...

• ii o zaman adabınla yorum yap eskı sevgılılerınle benı karsıtırıp burda bana ahkam kesme

• ıstemıyorsa zorlanma onu yapan kısı zaten sevemez senı bak bende sewdım bı kızı ayrıldk o ayrıldı daha dogrusu bekledım bn onu bır ay psıkolojk tedavı gordum ve daha bır suru sey ama o ne yapmıs baskasını bulmus hayat acımasız bunun cınsıyetı yok erkegı kızı yok

1|0
    0|0
  • aldatmış seni. aldatan şerefi olmayandır. bu yüzden boşver. böyle kişileri ne yapacksın? aldattıgı halde hala onu isteyemezsin. midem bulandı ya.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o mu sinirli? sen yakaladığın halde sustun mu ? ve hala düşünüyo musun pess..!

1|0
    0|0
    • ben ona defol git demediğim için yanıyorum sadece .düşünmek değil benim için kolay olmadı fakat gerri dönüşü yok ve sadece sessizce yok olmasının sebebini öğrenmek istedim hepsi bu.

• eee ne yapcaktı senin onu azarlamanı bekleyecek değildir heralde bence yüzüne bakmaya yüzü yoktur ondan gitmştir

• ayrıl

0|0
    0|0
  • Sen de hayatına bak o zaman ve unut onu

0|0
    0|0
  • farkettiğini anlamıştır bence yüzleşicek kadarda cesaretli değil

0|0
    0|0
    • bugün bir erkek arkadaşımda aynı şekilde cevap verdi farketti zaten telefonuma attığım için mesajları karıştırınca o da görmüş ve bende okumana gerek yok sende kayıtlı zaten hepsi dedim...

• anladım teşekkür ederim yorumların için.sevgilin mi var derdin var en güvendim dediğiniz anda yanılıyorsunuz sanki değil mi neyse ne .kimseye göstermesin Allah.

• rica ederim :)

eet herkes doğru olamıyor ne yazıkki

gideni unut takma yyeter

• zorla güzellik olmaz takma gitsin aldatan adamla işin ne

0|0
    0|0
  • o kendi yaptığınla kalır karaktersizin biriymiş üzülme kendini toplamalısın böylelerine harcadığımız zamana yazıkmış bee...

0|0
    0|0
    • evet benden acı bir gerçeği öğrendiniz işte sizde böyle şeylere kanmayın en iyisi sevgiliniz olmaması.artık olmıcak şahsen.

• bencede haklısın onlar bizi oyuncak etmekten başka bişey yapmıyolar bizde mantıklı olalım kendimizi kullandırmayalım onlar cinsellik varsa yoksa geneli böyle yaaaa.

Yükleniyor...