19 yaşındayız önümüzde yıllar var

erkek arkadaşımla 20 aydır beraberiz. 19 yaşındayız ve okul sorunu var evlilik diyecek olsak nerdeyse bi 5 yıl gerekiyor ve beş yıl sevgili kalmak bana pek cazip gelmiyor en sevmediğim şey uzatmalı sevgili olmak. her neyse babam el ele gördü bizi ve bir hafta tek kelime etmedi melek gibi bi insan ama bir hafta ne yemek yedi ne de yüzü güldü hepsi benim yüzümden. ve ben sevgilimi çok seviyorum ondan tamamen ayrılmak istemiyorum aynı zamanda 5 yıl sevgili kalmakta istemiyorum. zaman çok tehlikeli yavaş yaşamak lazım hem saygının bitmemesi hemde olabilecek büyük tartışmaları engellemek için. neyse ben bi karar aldım. bir yıl için geçerli. konuşmak yok sms yapıp mesajlaşmak yok ve sadece ayda bi kere buluşmak var o günü de dolu dolu geçirmek var. bunu ona daha söylemedim ama o bana bıraktı. sizce bu mantıklı mı o buluşmayı beklemek falan bilmiyorum kafam karmakarışık dalga geçen top olsun.

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• İşte böyle yapınca birbirinizin değerini daha çok anlıcanız özleceniz birbirinizi bakalım sorun açmasa başınıza hadi hayırlısı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• babanla tanıstırırsın henüz doğru kararı almak olgunlukta değilsin. ne evliliği acelen ne . hayatta kararın ölüm bile olsa vaz geçmicen ya bu çocukla devam yada yok dersin yok 5 yıl olmaz söyle olmaz derken bakmısın beraber uyanmısın ne yapcan ondan sonra baban el ele görmekten böyle oluyorsa gerisini sen düşün

0|0
    1|0
  • Çok saçma bir karar. Öyle ilişkimi olur. Zaten zaman denen şeyin hızına yetişilmiyor. Bir bakmışsın seneler geçmiş.

0|0
    1|0
  • ne yaptın hacı :D sen yaa sacmalamıssın ıyıce

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok saçma bır karar o , öyle ılıskı olmaz

0|0
    1|0
  • Evlenin evli bı sekilde okuyan çok var aileler destek olur siz de mercimek pişirirsiniz ama dikkat et cocuk olmasın x)

1|0
    0|0
  • konuşmak yok + sms yapıp mesajlaşmak + doğru düzgün buluşmak yok = sevgili yok

0|0
    1|0
  • Öpüşmek yok,dokunmak yok deseydin bi de.

0|0
    1|0
  • Öyle şey olmaz ve kimse kabul etmez.

0|0
    1|0
Yükleniyor...