Bale yapmış olan var mı? bale kursuna gitmek istiyorum?

Aslında yaşım çok uygun değil ama küçüklükten beri içimde kaldı hiç değilse temel hareketleri öğrenmek ve biraz esneklik kazanmak adına kursa gitmek istiyorum aranızda daha önce yapan bir arkdaş var mı? bu yaşta beni alırlarmı ve öğrenebilirmiyim en önemlisi? baleye bu yaşta başlanırmı daha doğrusu :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Baslanmaz cok zorlanirsin esnekligini kaybetmissindir.

0|0
    0|0
    • yaaa biliyorumda çok istiyorum enazından kurs alıp temel hareketleri yapmamazmıyım?

• sadece seninmi tayt giymeye hakkın var benim hakkımı gasp etme kızım :D :D

• Bence kizlarda Tayt giymesin

Kızlar Ne Diyor 2

• cımnastıkcıyım bale eğitimı aldım kucukken , Bu yastan sonra olmaz arkadaşım. Ne esneklık ne estetıklık vardır sımdı sende baska branşlara kay. Modern dans falan olur

0|0
    0|0
    • ya ben ilerletmek istemiyorumki.. sadece temel hareketleri öğrenmek istiyorum

• şu bacak açma heraketini söyle bari nasıl yapıldığını? :D

• daha bacak açamıyor gelmıs bale yapcam dıyor yarabbım :D Hergun koş açma germe yap , hangı bacagın esnekse sıfır oturamasanda acıdıgı yerde durarak bır kaç dakıka bekle acıdıkça açılır o bacaktakı lifler. Cok zorlama bu yasta yırtarsın ayaga kalkamazsın vede ısınmadan yapma. Hergun ısın açma germe yap açılır bıraz ama sıfır oturabılcegını hıc sanmıyorum sadece yere bıraz yanaşırsın

• erkek bale kursuna mı gider ya koptum mk :Dddddddddd etekte giy bari

1|0
    0|0
    • yaa dalga geçmee yaa :D :D benim canım yok mu çekemezmi yani şimdi?

• haahahaha :DDddddd kızların içinde napıcan

• zaten onu istiyorum bende :) bir gün olsun şu taytı giyip rahat etmek istiyorum açıkçası :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Futbolcu bale'ın ismi gibi okudum : ı

0|0
    0|0
  • Balenin yaşı olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...