Geleceğinize dair planlarınız neler?

Hayatınıza dair planlarınız var mi ? mesela şu uni ye gidip akedemi yapmak gibi veya şu şu şu ülkeleri gezmek gibi geleceğiniz de yapmak istediklerinizi hiç düşündünüz mu ?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• şuan ben sakaryada 2 senelik dış ticaret bölümü okuyorum 2ye gectm yani son senem 9 aydırda ilişkim var sözlüüyüm sevglm bu sne benmle aynı bölümden 2senelik mezun oldu. evlenmeyi düşünüyoruz allah ızın verirse.ben okulu bitirirken oda açıktan okuyup çalışıp para biriktircek bende mezun olunca çalışcam para biriktircem o açıktan mezun oluncaya kadar sonra askere gidicek bende biriktirdiğim parayla ingiltereye gidip çalışcam yurtdısına çıkcam 6 aylıgına oda askerde olcak.. sonra gelcek açıktan benmde btmiş olcak ve evlencezzzz :)<3

0|0
    0|0
    • Çok güzelmiş inşallah allah hakkında hayırlı olanı verir ve oda budur inşallah :)

• inşallah olur İ:))))

• amin inşallah :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Doluuu hayalini bile kuruyorum bu bile insanı mutlu etmeye yarıyor öncelikle turizm rehberliği ve seyehat işletmeciliği bölümünü okumak istiyorum ordan dil için ingiltere ye gidip dil öğrenmek istiyorum ingilize,ispanyolca,almanca,italyanca gibiii ordan yurtdışında yüksekeğitim görüp çift vatandaş olup yurdışında turizm rehberi olmak istiyorum dünyanın her yerini gezmek istiyorum avrupadan asyaya amerikaya kutuplara çöllere yeni yerler keşfedip yeni tatlar tanımak istiyorum yabancı uyruklu biriylede evlenmek hayalim he bide profesyonel dansçı omak istiyorum planlarım bunlar istiyorum inş da olur ama .)

0|0
    0|0
  • Dunyayı dolasmak

0|1
    0|0
  • üni bitirip yüksek lisans ve o sırada cimnastikte de ilerlemeler kaydetmek istiyorum

0|0
    0|0
  • akçaağaç altında hamak

şehir manzaralı,kütüphanesi olan döt kadar bi çatı katı

bira içerken frank sinatra mırıldanmak

0|0
    0|0
  • su an hic bi planim yok..

0|0
    0|0
  • okulu uzatmadan bitirmek mehhh :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendimi akademik çalışmalara boğuyorum, çok çalışırsam MIT'e link bile gider hatta uslu durursam şirinleri bile görürüm :)

0|0
    0|0
  • Once avrupada sonra abd de bir muddet calismak istiyorum. Akademik bir planim yok yuksek lisans vb ise odaklanmak daha iyi akademisyen olmak olanlarim arasinda yok. Bu saatten sonra yuksek lisans etiketine de gerek yok genelde ilk is gorudmelerinde ise yarar o zaten mid career icin cok da gerekli olmadigindan. Ama bu yurtdisinda calisma isine kafayi takmis durumdayim

0|0
    0|0
  • yarına sağ çıkabilmek

0|0
    0|0
  • hangi birini desem bilmem ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...