Kabataş iskelesi nerede?

Soru biraz komik gelebelilir ama kabataş iskelesi nerede?

Benim bildiğim beşiktaşta, yani beşiktaşa giden otobüslere binince gitmiştim oraya. Ama internette baktığımda beyoglunda yazıyor? Nasıl oluyor bu?

Güncellemeler:
Arkadaşlar peki balattan mi daha yakın? yoksa fatih itfayenın oradan mı?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• cevizlibağ Tramvayına bin son durakta in. kabatş iskelesi.

0|0
    0|0
    • ikisinde de orta yerdeki tramvaya gitmek zaman alacak. fatih biraz daha yakın tramvaya. yani sana nasıl gidecegini tyarıf ediyoruz. sen nereden yakın diye sorma. sadece tramvayı bul

• otobüsle

• otobüsle kabataşa gitmek zor. Trafik olma ihtimali var. o yüzden raylı sistemleri dene

ama illa otobüsle gideceksen

link

buradan bakıver

Erkekler Ne Diyor 10

• evden çık, sağa dön, 100 bilemediğin 200 metre yürü, karşına bir ağaç gelecek ondan sola sap 7 km daha yürü, büyük ihtimal orda

0|0
    0|1
  • tesadüfe bak, tarif eden birisi çıkar umarım, önümüzdeki hafta gemide yapılacak düğün için kabataş iskelesinden alacaklar. şehir dışından gelicem, umarım bulmakta zorlanmam.

0|0
    0|0
  • önce düz git ilk sağa sap ..

0|0
    0|0
  • vapur nereye kalkıyorsa oranı iskelesi yazar eminönünde de olabilir kadıköydede .)

0|0
    0|0
  • Tramvaya bin, kabataş durağında in hemen sağ taraftaki iskele.

İstiklale gittiğin zaman Galatasaray Lisesinden aşağı in hiç bir yere sapmadan biraz ileride sağda.

Ortaköyden gelirken solda otobüs duraklarında iç kısımda kalan yer.

0|0
    0|0
  • ahhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhh beyoğluyla beşiktaş çok uzak sanki bin tranvaya git veya finikülere bin önünde in

0|0
    0|0
  • TAKSİM MEYDANINDAN OTELLERM ORADAN SAHİLE DOGRU YÜRÜ VARIRSIN KABATAŞ İSKELESİNE

0|0
    0|0
  • sirkeciden beşiktaş iett otobüsüne bin. beşiktaş stadyumuna gelmeden sagda.

0|0
    0|0
  • kabataş iskelesi tabii ki ısparta'da. bunu bilemeyecek ne var.

0|0
    0|0
  • bılmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kabataş ile taksim arasında 10 dk bir yürüme mesafesi var şeker. Zaten beyoğlu taksimi de, harbiyeyi de, hatta karaköyün bir kısmını da, kabataşı da, cihangiri de kaplayan koskocaman bi ilçe. Üsküdar gibi.

0|0
    0|0
  • haha ben bile biliyom kız

0|0
    0|0
  • Beşiktaşta?

0|0
    0|0
  • Beyoğlu olmasın ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...