Spor yapan kadınlar için ne düşünürsünüz ?

arkadaslar, bilhassa erkek arkadaslara soruyorum, düzenli spor yapan bir kadın hakkındaki düsünceleriniz nelerdir acaba?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• spor yapan kadın cidden saglıgına önem veren ve bakımlı kadındır.

Erkekler Ne Diyor 30

• 22gün

Valla hiç düşünmeye bile gerek yok :)

• sıkı vücut her zaman iyidir. herkezin ne düşündüğünden ziyade sağlık için yap. düzenli spor yaptığın sürece yaşlılığnda sarkıklıkların ozamnki yaş grubuna göre daha diri olur buda seni ozamanlar 5-7 yaş genç göstermesine yardımcı olur :)

• iyi düşünürüz

• Spor yapan kadın diye düşünürüm..

• omuzları çok geniş ve kaslı olmadıktan sonra ve beni dövebilecek kapasiteye gelmedikten sonra sorun yok :D

• tadından yenmez

• çok severim onları yerim hatda

• İyidir.

• Takdir ederim, ama lütfen spor dışında da eşofmanlarını giymesin, oldukça itici buluyorum. :(

• Süper onu da beraber yaparız derim :) Bisiklete binsin bir de At binsin bana yeter :)

• Olması gerekeni yapıyor. İster erkek, ister kadın olsun düzenli spor yapmak sağlıktan ziyade dikkat çekici bir fiziğe sahip olmamızı sağlar. Keşke yapabilsek. :)

• Çok iyi şeyler düşünürüm spor yapan kadın hakkında.Sağlık için spor şart.

• spor yapıyorsunda ne sporu? fitness mi? koşumu? her halde vücud geliştirmek formda kalmak

için yapıyorsunuz.. sporun her türlüsü insanı sağlıklı tutar.. hele kararında yapıp sürekli yapmak

daha etkin olur.. dolayısıyla böyle bir bayan için sağlıklı bir profil çizerim.. kilo vermek içinse bu söylediğim profil geçerli değil..

• Kas yapma yeter.

• Evet eğer spor yapıyorsan düzenli yapman gerek. Çünkü sporu bıraktığında vücut da kendini bırakıyor. Benim düşüncem de her zaman spor yapan kadın diğerlerinden daha güzeldir. Çünkü spor yapınca vücut daha diri olur sarkma falan olmaz

• Bence olması gereken sey zaten her insanın eli ayagi tutarken, yaslanmadan once, saglikli yasayabilmesi icin, maddi durumu, fiziki ve saglik sartlari el verdigi oranda, ilgilendigi turde spor yapmasi gerekir.

Bu yuzden takdir ederim.saglikli olmasinin yaninda, fiziginin uzellesmeesi, enerjisi, motivasyonu, hayata bakisinin degismesi de cabasi.

Bayanlar degil herkes yapmali.

• sexy!görünür.

• çok taktir ederim.vucudu güzel oluyor filan diye değil,face,twitt cep telefonundan başka şeylerle de uğraşıyor diye..

• güzel bir uğraş derim

• fit karı..

fit hatun..

fit manita..

fit kadın..

• sağlıklı yaşayacağını düşünürüm, ev hayatı daha tatlı olur sinir stres yapmaz yatakta ayrıca mutlu eder tercih ederim yaa

• Bakımlı olmaya çalışmanın nesi yanlış, gayet güzel bir durum. başarılar dilerim. ve mutluluklar diilerim.

• İyidir.Kilo almaz işte :D

• Tanışmak isterim çabucak

• bi şey düşünmem.yani yapıyorsa kendine yapıyor :D

• Kaporta kolay kolay çürümez.

• vur vur inlesin yan komşular diblesin !

• Ben saygı duyar hatta imrenirim yani ne düşüneceğim başka.

• spor yapan kadın yani ne düşünmemizi bekliyorsun ki. sağlığına önem veren filan

• filan falan

• falan filan

• Ne düşüncez sağlıklı derim.

Kızlar Ne Diyor 4

• kadın veya erkek. spor yaparım yapan insanlara da sonsuz saygı duyarım..

• ne düşünmemiz gerek bende yapıyorum sğor ne tür yaptığına göre değişir güreş yapıyorsa falan ne bileyim branş ne

• Vucud ıyıdır

• kasa sağlamdır

• Ohhhh :D

Yükleniyor...