Bugün günlerden Spor! Peki siz kendinizi nasıl kandırıyorsunuz?

15 dk. koşu
30 dk. esneme hareketleri
250 tane şınav (eller değişik açıda tam nizami)
50 barfiks (bu zor olacak gibi ama inş. yapacam)
300 adet mekik (az bile geliyor bazen)
Adonis için özel hareketler (yorulana kadar)
300 adet Squat (hareketlerin kralını unutmamak lazım)

Benim program bu ve bugün günlerden "Spor" =) Spor yapanlar her zaman bilir 2-3 ay sonra bir bıkkınlık gelir insan hiç spor yapmak istemez ve tabiri caizse "kendisini kandırması gerekir" ben 3 senedir böyle kandırıyorum kendimi =) peki siz kendinize ne söyleyerek kandırıyorsunuz?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• beni güzel havalar kandırıyor. bu gün şahane bir güneş vardı, ne üşütüyor ne göz alıyor, bahar havası gibiydi. girdi kanıma güneş, yaptım mis gibi sporumu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç spor yapmadığım için kendimi teşvik de etmiyorum.

0|0
    0|0
  • 5 tane çikolata yiyip enerji toplayan,
    O enerjiyi 5 dakikalık koşuda vermeye çalışan kişi bendim.

0|0
    0|0
  • Ben boksa başladım bir ay yaptım sonra bir kız geldi sacma sapan hoşuma gitmedi kursu bıraktım benim kandirigimda bu galiba :D ama sevemdim kızı napimd. d. d

0|0
    0|0
    • Boks da güzel bir bahane bul yeniden başla bence =)

• Aynen ya hem hocam umutluydu bnden bir boksör olurum diye o kiz gitiyse yeniden başlıym : D

• 1 aylık squat programının 3. günündeyim. Spor yaparken canım sıkılınca bişeyler izlerim.

0|0
    0|0
  • bugün günlerden ; alın yazım , askı memnu, o hayat benim , unutma beni , bu tarz benim, babam gelir ve haberler baslar -,-

0|0
    0|0
  • 4. ayım hiç de sıkılmıyorum sıkılacağımı sanmıyorum programım daha yoğun ayrıca çok seviyorum

0|0
    0|0
  • 250 şınav dedi. sen yap ben kenarda bayılıp geliyorumm o. O

0|0
    0|0
  • spor yapmıyorum ama en kısa sürede başlıyacam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...