Saçlarım fön çekmekten yanmış. Ne yapabilirim?

Kuaförüm saçlarımın sürekli fön çekmekten yandığını söyledi ... Saçlarımı kesitrmek istemiyorum ... 0 'a kesitrmemi söyledi ... Zaten zayıfım ve kestirirsem model iskeletler gibi olucam ... Sizce ne yapabilirim ?

Önerilerinizi bekliyorum ...Kızlar siz daha iyi anlarsınız. Ama erkeklerde yardımcı olsun !

0|0
125

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• yanmışsa yapacak bişey yok zaten kestirmek zorundasın. ama 0a vurmasan da olur mümkün oldukça kısa yaparsın ve çok gerekmedikçe fön çektirme düzleştirme çok yıpratıyor bunlar saçları. kısayken de bolca bakım yaparsın mis gibi olur :)

0|0
    0|0
    • Ne gibi bakımlar ...

• saçlarını besleyecek, gürleştirecek, yıpranmasını önleyecek, güçlendirecek ve daha sağlıklı hale getirecek, daha güzelleştirecek bakımlar.

• Ne kestirmesi ya. Onarici bakim kürleri var krem gibi. Belli markalarin değilde kuaforlerde kullanilan profesyonal urunler. Onlardan birkac hafta kullanirsaniz duzelicektir tam marka adi bilmiyorum ama kullanan arkadaslarim var bayan sacinda bile etkili kaldiki sizin sacinizda yeterli olucaktir bence.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ... Ama sanırım biraz daha desteğe ihtiyacım var gibi ... Marka ve yer gibi :(

• Marka sizin için oğrenirim yalniz bunu kullanan arkadasim Gaziantepte yasiyor. Marka oğrendikten sonra sorun olmaz bence temin edebileceğinizi umuyorum. Online olur olmaz soracağim ^^

• Benimde öyleydi kuaförde keratin sürdürdm ve şu an gayet iyi yumuşacıklar :) ama bu erkek kuaföründe yapılırmı bilemiyorum :))

0|0
    0|0
  • kestir gitsin kökü sende nasıl olsa yine çıkar amann.. :)

0|0
    0|0
  • 0'a kestir eninde sonunda uzayacak .

0|0
    0|0
  • kuaförün biraz abartmis gibi..

0|0
    0|0
  • kestir

0|0
    0|0
  • bence kestir bi iki hafta sonra daha iyi saçların olur

0|0
    0|0
  • Kestir kestir. Fönden de vazgeç bence.

0|0
    0|0
  • çaresi yok.

0|0
    0|0
  • kazit gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• para almak için istemeden çekiyorlar. kestir git evde yıka. saçına jöle wax sür yeter diplerine olmayacak şekilde.

0|0
    0|0
  • saçını görmek gerekir..ayrıca sürekli fönçekmekten saç yanmaz,saç düzleştiricisiyle sadece yanar.bir resmini koysan iyi olurdu saçının uzunlugunu görürdüm.ama sen saçlarına,bakım maskesi kullan fön sürekli fön cekiyorsan fön çekmeden önce serum sür

0|0
    0|0
  • asıl kestirirsen kilolu görünürsünn

0|0
    0|0
  • kuaförünü ortadan kaldır bence :D

0|0
    0|0
    • Adam iyiliğimi düşünüyo be :D

• 5 e vur sacı dostum. bıde şampuan kullanma. dogal sabun veya bıtkısel bıseyler kullan. 1 defadan fazla sabunlaman yada sampuan kullanman sacı mahveder. asırı ısıl ıslemlerden uzak dur. mesala fon gıbı.

• eyvallah :)

• kafanı kes kökten kurtul

0|0
    0|1
Yükleniyor...