Kaç yaşında evden ayrıldınız?

Eğitim amaçlı ya da başka bir amaçla ailenizin yanından ayrılıp kendi hayatınızı kurmaya başladınız mı? Bunu yaptığınızda kaç yaşındaydınız? Ben 16-17 yaşlarındaydım.

0|0
1915

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• 17'imde ayrıldım. tek yaşamaya başladım güzel yanı coktu kötü yanlarına nispeten.. ama belli bi' yerden sonra o da sarmıo ve evime döndüm. .d

1|0
    0|1
  • 18 de ayrıldım şehir dışına üniversiteye gittim, mezun oldum, çalıştım, iş kurdum kendi hayatımı kurdum. Arada aile yanına ziyarete gidip gelirim.

0|0
    0|0
  • 16 yaşımda evden kaçıp antalyaya gitmiştim yaklaşık 7 ay kaldım

şimdi yaklaşık 2 yıldır ailemden ayrı yaşıyorum

1|0
    0|0
  • 21

0|0
    0|0
  • 13 yaşında liseye başladım yatılı olarak ordan sonra bir daha dönmedim yazlar hariç

0|0
    0|0
  • 11 yasımda orta okulu yatılı okumak için. unıv bıttı askerlık bıttı calısıyorum. hala aılemden uzaklardayım. keske hıc ayrılmasaydım:(

0|0
    0|0
  • 18dim üniversite malum

0|0
    0|0
  • 18de yurtdisina ciktim gidis o gidis

0|0
    0|0
  • 1.5 yaşında.

0|0
    0|0
  • kaç günlük desek daha iyi olur sanırım emniyet kayıtlarında 6 günlük yazıyor

0|0
    0|0
  • 23 yaşındayım hala ailem ile birlikte kalıyorum. Hedefim onları evden kaçırmak.

0|0
    0|0
  • valla ben bi 25 te askere gittim geldm bi o

0|0
    0|0
  • 2 ay önce ayrı eve taşındım bende...pişmanım ama, hiç gereği yok aslında

0|0
    0|0
    • ben 16 yaşında evden ayrıldığımda hiç de pişman olmamıştım,hala tek yaşıyorum ve hala pişman değilim. sen neden pişman oldun?

• annemin yemeklerini ve o aile ortamını çok özledim :(

• daha 2 ay olmuş,alışırsın :)

• laura diye bi ukraynalı arkadaşım vardı bana onu hatırlattın ahh ahh:)

0|0
    0|1
  • 5 te evlatlık verildim

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 18

• 15 yaşındayken ailemden liseyi okumak için ayrılmıştım bitirdim, ünıversıte okuyorum hala da ailemden ayrı yerde eğitimime devam edıyorum . Sadece haftasonları ailemle birlikte oluyoruz . Daha fazla vakıt de yaz tatılındeyken oluyor , çünkü o zaman sürekli ailemleyim .

0|0
    0|0
  • hala ailemleyim

0|0
    0|0
  • Hala ayrılamadım ama bi' bakıma da rahatım temizlik, yemek derdim olmuyo ne güzel.

0|0
    0|0
  • Hala annemin elinden tutuyorum, babam hala sırtında taşıyo ben deh dıgıdık yapıyorum, kardeşimle oyuncaklarımı da paylaşmıyorum, bişey kırdım mı suçu onun üstüne atıyorum.

0|0
    0|0
  • 19

0|0
    0|0
  • ünv aynı şehirde okuduğum için ayrılamadım ama ayrılmayı düşünüyorumda bahane bulamadım :D işimi şehirdışından bulmaya çalışayım bari

0|0
    0|0
    • "şehir dışında şansımı denemek istiyorum kendimi bulmalıyım" filan de böyle edebi-felsefik bir şeyler söyle ve çık git :D

• ahaha süper ya:D

• çok eğlendim :D

• Yani zaten genel olarak akrabalar arasında savruldum durdum. Tam olarak bir evden ayrılmışlığım söz konusu değil.

0|0
    0|1
  • 16 yaşımda evden ayrıldım.

0|0
    0|0
  • Hala ailemle yaşamaktayım..

0|0
    0|0
  • oldu iste seneler..

0|0
    0|0
  • 15

0|0
    0|0
  • hala ayrılmadım

0|0
    0|0
  • 18 4 yıl ayrı kaldım,şuan birlikteyim.

0|0
    0|0
  • Ayrılmam yakındır

0|0
    0|0
  • bu yaptırıldıgında 14 yasındaydım

0|0
    0|0
  • 11 yaşımda yatılı okula başladım öyle de devam ediyor...

0|0
    0|0
  • 18

0|0
    0|0
  • 18

0|0
    0|0
Yükleniyor...