Bugün kimler salona gitti veya gidecek?

Evet sporcu arkadaşlar salona gittiniz mi veya gidecek misiniz? Bu sporu benimsemiş hayat felsefesi edinmiş kişi gökten taş yağsada gider gerçi.. Ben son kez 300 gram bulgur (karbonhidrat) yüklemesi yapıp gideceğim birazdan:)) Sizde çok geç olmadan salonda olun !!

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Hastayım bugünlük yapmadım allahtan dinlenme günümdü, yarın yapacağım.
    Salona gitmiyorum.

0|1
    0|0
    • geçmiş olsun, beslenmeyi bozmamak gerek genede hastalaninca, vücut kaslardan yemesin daha dikkatli olun :)

• Bulgur hastasiyim bende. Oldum olası bulgur yerim. Ama gel gor ki et beni mahvediyor kokusuna bile dayanamiyorum. Vejeteeyan olduğum için. Ama son 1 yıldır yavaş yavaş alıştım ete kizartmadan çok haşlanmış bugulama arada az yağlı tüketiyorum.

• vejeteryan mi !!:)) ama yalniz bitkisel proteinler hayvansal olanlardan daha az değerlere sahip, tabiki bitkisel olarak yani vejeteryan beslenenlerde de çok güzel vücutlar ortaya koyulabiliyor, yalniz şunu belirtmeliyim uzun muddet vejeteryanliktan sonra tuketilen hayvansal gidalarin besinleri vucut tarafindan direk dişki yoluyla atiliyor, çünkü vücut bitkisel besinlere alişkin artik, lütfen bir tanesine karar ver ve öyle devam et ya da karma yap ikisinden de al alabildigini ama alistira alistira yap oyle beslen eger ikisinden de aliyorsan :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Yarın bir ugricam

0|1
    0|0
  • giderim belki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İş çıkısı gideceğim. 18:30 gibi salondayım :)

0|1
    0|0
  • Pide yiyip gideceğim

0|0
    0|0
Yükleniyor...