İlişkilerde kadın/erkeklerin anlam verilemeyen tavırları, hareketleri?

İlişkilerde kadın/erkeklerin anlam verilemeyen tavırları,hareketleri neler sizce?

ortak facebook açmak,sevgiliden izinsiz dışarı çıkamamak,kızların soyadlarını değiştirmesi,3 günde yüzük takılması gibi ..(bunları yapanlara da saygı duyuyoruz sonuçta herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil)

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadar kolaysa aşk bazıları için...onlara ithafen:Aşk suyunu içtikten sonra gün gelecek, işemek zorunda kalacaksın. Hayır söyliyim şimdiden, şaşırmasınlar

1|0
    0|0
    • e bu kadar güzel ifade eden biri niye gizli olur ki?

• insan bu kadar nazik cevap karşısında bir an olsa da gizli olmaktan vazgeçiyor...

• :) tamam zorlamayacağım yine de vazgeçip vazgeçmeyeceğini düşündüğün için teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• Dişini fırçalarken ya da tuvalete girerken bile arayıp haber verenler var. Saygı duyuyorum ama biraz abartı .. Sanırım fazla duygusallık ya da hayatını tamamen kişi üzerine kurmak böyle birşey oluyor.

1|0
    0|0
  • Katılıyorum.Bazı tavırlar gerçekten itici olabiliyo..

1|0
    0|0
  • Eşlerinin yalnız kalma isteklerine saygı duyamıyorlar çoğu zaman. Bence en büyük sıkıntı bu.

1|0
    0|0
    • yalnız kalma isteği direk ayrılmak olarak algılanıyor.büyük skıntı gerçekten...

• benim anlam veremedıgım mesajı gec attıgım da yaptıgı tavır :)

1|0
    0|0
  • kadınların kendini nimetten saymasına deli oluyorum:)

1|0
    1|0
  • gizemliyimdiyebiri diye biri var.

oh be bunu sölemek istemiştim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgilisinin soyadını kullanmak mesela facebook gibi hesaplarda çok saçma geliyor bana kızlık soyadlarından sıkılmışlar sanırım.Şu yüzük takma olayına bende anlam veremiyorum artık yüzük takmak söz kesmek gibi özel olayları sıradanlaştırdılar.Birde facebookta ilişkisi var yapıp en küçük kavgada değiştirmek çok saçma geliyor.İlişki durumunun oraya yansıtılması başta yanlış zaten kime ne benim ilişkim var yada yok

1|0
    1|0
  • ben bunları yapanlara gülüyorum helede bir yaştan sonra yapıyorsa .o ortak face açma üff yaa çok kötü öyle birşey yapmadım aslada yapmam

1|0
    1|0
    • bence de yapma:)

• artık dünyanın çivisi çıkmış aynen dediğin gibi yaşamayı herkes bilse keşke

• bilmsesinler salla kendilerini rezil ediyolar gülüyorum ben hep onlara

• -Gereksiz yere yapılan tavırlar. (Bende yapıyorum. :D )

-Saçma kıskançlıklar.

1|0
    0|0
  • Bir anlamı var ki yapıyorlar...Yapan yapsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...