Kapat

Kızlarımız buraya bakabilir mi?

Sizin için atıyorum bu videoyu izleyinde yanita'yı az örnek alın biraz lütfen..

http://www.youtube.com/watch?v=PG60vFt23fU

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• ASDFGHJKLŞİ kızları spora itmek için güzel bir soru.

0|1
    0|0
    • biz göbeğimizle mutluyuz diyorlar, gene yapmiyorlar :))

• yardim gerektigi noktada yetiş diye seslenirsen beraber yardimci oluruz arkadaşlara :))

• Öyle olacak artık bol etiketlerim.:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Adamın vücudu fazla abartı hatunun kalçalar iyi daha iyi vücuda sahip olanları var ama yaptığı hareketler başarılı

0|1
    0|0
    • sizin tabir ettiginiz hafif kasli vucutlarla para kazanilmiyor maalesef ayrica abarti oldugunu dusunmuyorum senin dusuncene de saygim var tabiki :)

• Evet bir yerden sonra öyle oluyor eski erkek arkadaşımdan dolayı yabancı değilim bu konulara :) ama videodaki yapay duruyor iğne vurmuş olabilir

• 10 senedir calisiyor yani 10 senede boyle bir vucut ortaya koyamazsa zaten bir insan yapmasin bu işi, madde olarak sadece yağ yakici kullaniyor yağ orani %4-5 doğal olarak inmek çok çok zor bu orana, adama dünya kadar protein markasi sponsorluk yapiyor, boxer şirketleri bile :) para kazaniyor.. maalesef bizim ulkemizde
      sporculara kimse destek olmuyor sahip cikmiyor elin lazar angelovu meshurken bizimkiler bir taraflarda unutulup gidiyor..

• Fiziğimle ilgili problemim yok gerek yok buna

0|2
    0|0
  • 5barfix cekebilen biri olarak bana bu kadari yetiyor hedef 10 simdilik. ben orada en cok barfix kısmına takildim cok hos bence :) lazarin yaninda calisabilmek buyuk sansss :) ben agir calisiyor gibiyim yani fena degilim o konuda :)

0|0
    0|0
    • o şekilde barfix çekebilmek inan ki daha kolay, bir defasinda yanita kadar olmasada bir bayan arkadaşla denemiştim, bu arada 5 barfix gayet iyi nizami olduğu sürece tebrik ederim :)

• iyiymiş bak kiskandim şimdi, bizde salonda ahmetlerle hüseyinlerle çalişalim, bulamadim sporcu bayan partner, kader utansin!!:)) ... bu arada başarilar dilerim, ikinizinde bu şekilde çalişmasi güzel

• Tesekkurler :)

• neden attın ki bunu? :D

0|0
    0|0
    • basenlerini erit diye

• bu videoya değil senin basenli demene...

• pff engelleyecem bak git burdan

• Huhu iyi beslenmek önemliii :)) bu vücut için alışık olmak lazim sporaaa hareketler iyi güzel zor ama :)) ;)

0|1
    0|0
    • erkek olan 10 senedir çalışıyor, bayanımız 2 sene

• Kızın kalçayi çekmeleri hic hoşuma gitmedii :) iyi duruyor oglaninki de bayaa o kaslar ne öylee ben zayfm 48 kiloyum tek eliyle kaldr resmen :) kzlara cok kas yakısmiyor da spor iyidirrr

• kızlarda bel bölgesi yağsız ve define olsun birde squat'la kalçasını sıkılaştırsın yeter 3-4 ayda düzene girecek şeyler işte.. zor değil

• sende yanındakı adamı örnek al bence o hareketlerı yapmak ıcın o adam gıbı bı erkege ıhtıyac var buralrdada onlardan ykkkk

0|1
    0|0
    • bak sen şu göbekliye ben 3 senedir bu işi yapıyorum zaten bence sen bugün kaydol bir salona başla şimdiden yoksa ömrün boyunca sitem edeceksin böyle :))

• onu boşver sen kıza bak :))

• kızda tas gıbı masalhhhh vallahıı

Erkekler Ne Diyor 3

• adamdan tırstım kıza bakarken görür diye, rahat rahat izleyemedim

0|1
    0|0
  • Ellerine emeğine sağlık

0|1
    0|0
  • Lazar emmiyi pek tanıyan yok gibi burada :)

0|0
    0|0
    • evet maalesef dostum, millet en iyi içki markası, sigara markası peşinde koşturuyor bizim memlekette :)

• evet çok estetik ve define çünkü tıssss tısss :)) şırıngayla..

• Şırınga olsun olmasın karin kası seklini dedim

Yükleniyor...