Hiç tanımadığınız birinin düğününe gittiniz mi?

Evet arkadaşlar balkonda oturuyorum karşımda açık hava düğünü var ordan esinlendim :)

Ben benim gibi deli bi arkadaşımla bi düğüne gidip yiyip içip kalktık çok eğlendik milletin giydiğine yorum falan yaptık:)

Siz ne yaptınız de hadi buyrun

0|0
19|21

En İyi Erkek Görüşü

• sen nedıyon bız burda her pazar tanımadıgımız dugunlerde yemek yıyoruz konyalılar bilir her pazar bır yerde pılav olur kımsede sen kımsın nerelısın demez cunku o dugunde kilerın 100 de 40 ı yabancıdır

1|0
    0|0
    • inanıyorum valla bende konyada bulunduğum zaman yapardım bunu :-)

• Konya pilavina ben de gitmistim bi kerecama bu defa ailemle:-)

Erkekler Ne Diyor 20

• Benim de kuzenimin düğününde yabancı birileri vardı, biz erkek tarafından olduklarını düşünmüştük ama sonradan düğün videolarını izleyince damat bey de tanımadığını söyledi. Sen miydin yoksa o kız? :)

Tanımadığım birinin düğününe gittim diyebilirim ama davetliyidik de aynı zamanda. Çok uzaktan bir tanıdıkmış ama yolda görsem tanımazdım. Hiç tanımadığım insanların düğününe de gitmek eğlenceli olabilir aslında.

0|0
    0|0
    • Ankaradaysa o biz olabiliriz:-) bizi de zaten kiz tarafi erkek tarafinin misafiri saniyor erkek tarafi da kiz tarafinin arada kaynayip gidiyoruz iste:)

• Yok Ankara değildi, iyi eğlenceler :)

• evet yapması zevkli ve kolay :D

kız tarafı "bunlar erkek tarafıdır sanırım" diyor, erkek tarafı da "kız tarafından bunlar galiba" diyor.

bi de o şamatada damada ya da geline bişi soran da olmadığı için sorun yok :D

0|0
    0|0
  • Gittm bi tane de arkım vardı yanımda açtık bahaneyle oynadım bile :S

0|0
    0|0
  • gitmek zorunda hissediyorum kendimi :) çünkü tanımadığım kimseler de olsa programlarını sunma vesilesiyle bizatihi müdahil oluyorum.

0|0
    0|0
  • bu aralar hiçbir düğüne gitmiyorum bizimkiler kafaya koymuş evlendirecekler ama çayırda beğenilen inekle düğünde beğenilen kadından hayır gelmez...

0|0
    0|0
  • çok giderdim valla arkadaşlarla ama sırf kız tavlamak için ha birde yemek için hele ev sahibinden bir kızı tavlarsan değme keyfine gizli damat olursun süperdi o günler yaa :-)

0|0
    0|0
  • Bir defa gittim öyle biraz dolaştık çıktık. Sizin kadar saçmalamışlığım yok hiç ama denicem bi an yapmak istedim böyle bi manyaklık :(

0|0
    0|0
  • ohooo unv zamanımızda bızımde evın karsısında vardı. yemeklı dugunler olunca cıcı kıyafetlerımzı gıyer tıkınır gelırdık. hatta halay bası olmuslugum bıle vardır

0|0
    0|0
  • Çok :D kankalarla mevlütlere pide yemeye bile giderdik ne günlerdi bee :D

0|0
    0|0
  • Ben zurnacıyım,meslek icabı gidiyorum :)

0|1
    0|0
    • En iyisi oh hergun dugunde ne guzel:-)

• Hergün degil boş zamanlarımda fırsat budukça :) Halk oyunları oynayanları izlemek zevkli oluyor onun dışında yorucu.

• çatlayana kadar oynadım kısmetimi açtım :))

0|0
    0|0
  • bende oturup senin bu soruyu sormani bekledim.

0|0
    0|0
  • HAYIR

0|0
    0|0
  • Gitmisligim var dalgasina

0|0
    0|0
  • dugun evı dıye gıttık cenaze evı cıktı eglenelım dedık agladık cıktık

0|0
    0|0
  • Gittim,robot gibi dikilip geri döndüm.

0|0
    0|0
  • yoldan geçerken durup içeri girip oynadığım çok oldu :P

0|0
    0|0
  • nikah sayılır mı?

0|0
    0|0
  • ÇooooK gittim ...

0|0
    0|0
  • gittik para takıp çıktık

0|0
    0|0
    • Cidden mi:0

• keşke düşünseydiniz ayıp olmuştur kesin

• Dogru diyorsun bidahakilere takariz artikin:/

Kızlar Ne Diyor 19

• Tabiki gittim.Hatta halay bile çektim.Evinin önünde olan düğünlere müsafirmiş gibi gittik hatta yemek bile yedim :).Hiç kimse bir şey anlamadı.Yine olsa yine giderim

0|0
    0|0
  • Gittim hem de kopma derecesinde oynadım :D

0|0
    0|0
  • sokak arasında ki düğünden oynayarak geçmek

gidip düğünde halaya kuyruk olmak gibi gibi :D

0|0
    0|0
  • kuzenle arkadasin dügüne gidelim derken yalnis dügün salonuna gitmisiz 45 dakika mal gibi oturduktan sonra yanlis salona geldigimizi farketmistik.

1|1
    0|0
  • evet kuzenlerle gidip oynadığımızı biliyom.çok daha iyi oluyo tanıyan olmayınca döktür döktürebildiğin kadar:)

0|0
    0|0
    • Demi tanidik olunca utaniyorsun falan rahat olmuyo dugunun tadi cikmiyo:/

• Yalovadayken evet...Yolda geçiyordum baktım açık hava millet pasta yiyo daldım bende pasta yedim iki üç el şaklaktım tamam.

0|0
    0|0
  • Evet, gittim.

0|0
    0|0
  • Yapmadım ama eminim çok güzeldir :)

0|0
    0|0
  • Araplarin dugunune gitmistim arkadasimlaa, nefis yemekler var ! Ahahaha

0|0
    0|0
  • yooo

0|0
    0|0
  • bizim evin altı düğün salonu sıkıldıkça gider mahalleden arkadaşlarımla pasta falan yer geliriz

0|0
    0|0
  • Biraz oynayıp sonra yan mahalledekine geçiş yaptığımız olmuştur arkadaşlarla:)

0|0
    0|0
  • Evet yurttayken, mahalle düğününe gitmiştik.Kalkıp oynamıştık bile.

0|0
    0|0
  • ne isim olur yahu..tanıdıklarımın bile bir coguna gitmiyorum

0|0
    0|0
  • Ayıp günah la

0|0
    0|0
  • çok kez gittim

0|0
    0|0
  • Hiç yapamadım :) Yapmak lazım.