Oğlak erkeği ve akrep kadınının ilişkisini anlatır mısınız?

oğlak burçuyla akrep burçunu bilen varmı ikisiniin aşk yaşantısını oğlak burçuyla akrep burçu aşk yaşarsa nasıl olur oğlak burçunun özelliklerini ve akrep burçununda özelliklerini anlatımını yaparmısın ?

Güncellemeler:
oğlak erkeğinin aşk hayatında özellikleri nelerdir aşk hayatıında nasıl bi yapıları vardır akrep kadınıyla anlaşma oranları ne kadar yüksek yada ne kadar azdır bilen varmı ?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• akrebi anlatayım şüpheci,kibirli,tutkulu,aşkı en iyi yaşayan en derin yaşayan,cinselliğe önem veren,yönetme kabiliyeti olan,kıskanç,kindar ve bakışlarıyla erkekleri en çok etkileyen kadınlar bu burçtandır. dünya güzeli değillerdir albenileri vardır ve seksilerdir. Zeki hazır cevap ve hesaplarını bilirier buna rağmen bonkördürler. uçarı hayat dolu heyecanlıdırlar. erkeklerini çok sıkarlar kıskanırlar.

0|0
    0|0
    • sence oğlakla akrep aşk yaşayabilirmi ?

• neden olmasın,tatlı bi ilişki olabilir :)

Yasayamacagı burclar kesınlıkle sunlardır; ıkızler,akrep,kova.

Bu arada ben de akrebım. Burcu ovmemeye oldugu gıbı anlatmaya calıstım. Sen bunlara takılma,akrep ısen senın kıskanclıgın hosuna gıdıyorsa o ılıskı hıc bıtmez cunku akrep kıskanclıgını bellı etmezse ya kenedenı yer ya karsıdakını,dıger konular zaten sana kalmıs. Maalesef cok sahıplenıyoruz.

Erkekler Ne Diyor 9

• ben oğlak burcuyum..genelde biraz romantik birazcıkda espiriliyim..yalanları sevmiyorum..boş laflarıda sevmiyorum...kısacası yanlış ve boş şeyleri sevmiyorum..zamanı boşa harcayan şeylerden...

0|0
    0|1
  • Bu sitede akrepleri sevmiyorlar. Beni de dışlıyorlar hep. Bakmayın çok üzülüyom la.

1|1
    0|0
  • oğlak erkeği inatçıdır ve üçkağıtcıdır..akrep kadınına sadece şunu söyleyim ,evlilik yapılmaması gerekn bir burç kadını bana göre

0|0
    0|2
  • oglak erkegi anlayıslı sabırlı idealist dürüst olur . genelde sessiz tiplerdir ama içleri hayat doludur. bence böyle :D bn böyleyim yani :D

0|0
    0|0
  • akrep kadını oglak erkegını cok duygusal bularak uzaklasır ve genelde boynuzlar

0|0
    0|0
  • İhtiraslı cekişmeli bir aşk oğlak akrebi sihirli sözlerle yakalar

0|0
    0|0
  • Akrep iyi bir karaktere sahip burçtur ama çok inatçıdır. Egoist olma ihtimali yüksektir :(

0|0
    0|1
  • Oğlak burcu ile akrep burcunun kova burcu gibi çocukları olur.

0|0
    0|0
  • anlatamam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Genelleme yapmıyorum ama benim eski sevgilim oglaktı gözlemledğim kadarıyla (3 yıl çıktık)

genelde eskileri çok çabuk unutamaz çoğunlukla akıllarında eski sevgilileri olur.

Pintidir, Kendi cebinden para çıkmasını istemez ama başkasının parasını yemeye bayılır, dikdatır, hep onun dediği olsun herkes ona itaat etsin ister, gözü yükseklerdedir.

1|1
    0|0
  • Bi akrep olarak söylüyrm bize pek güven olmaz :D brz sinsi yalancı oluyoruz ama oğlakla anlaşabiliriz su-toprak ilişkisi..Denenmesinde sakınca yok :)

0|1
    0|0
    • hellal olsun sonunda kabullenen bir akrep :)

• Tabi gerçekler yani sinsiym kıskancm feci kin tutarm intikam alma peşndeymdr yln değil...AMA sevdğmzde çok sadık oluruz bna iyi olana 100000 kat iyi olurum kmsenin kalbni krmk istemem...kısaca kuyruğmza basıldığnda çk fena oluyrz sadece

• Ben akrep kadiniyim oglak burcu sevgilim var kabul ediyim bazen tartisiyoruz ama oglak burcu gercekten sever ve hisseder akrepte birine guvenebilicegi biri ister cinsellik yuksek oldugundan isteklo oglagi cezbeder hosuna gider uyumlu bir cift kesinlikle akrepsen ona sahip cik hosuna gider onun icin bir adim atarsan bir kac adim atar sana

0|0
    0|0
  • bi tek cinsellik konusunda anlaşabilirler.

0|0
    0|0
  • oğlak erkeği çıkarcı oluyor hiç sevmem .herşeyleri para para para yani .bide feci kıskanç olur .saık derler ama ben pek sadık olduklarını görmedim .ama yinede burçtan ziyade karektere bak derim .herkes bir olmaz .

0|0
    0|1
Yükleniyor...