Yüzme işe yarar mı?

Sıkı bir karnım olmasını istiyorum bunun için spor olarak yüzme işe yarar mı eğer işe yararsa ne kadar bir sürede olur

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• en iyi sporlardan biridir yüzme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yuzme sadece bolgesel deıl tum vücuda iyi gelen bir spor

0|0
    0|0
  • Sırtüstü yüzme bölgesel olarak fazlasiyla karin kaslarını çalıştırır yani birak duz olmasını baklavaların bile çıkabilir karnında

0|0
    0|0
    • Hafif baklava olsun isterim ama çok değil itici mi durur kızlarda

• Ben kendi adıma konuşayım kızlar da baklava hoşuma gitmiyor düz bir karın olsun yeterli gayet hoş durur

• bu soğukta günde 3 saat yüzersen kökten kurtulursun

0|0
    0|0
  • 6 ay yuzmeye git yanindada biraz mekik falan calis duzenli 6 ayin sonunda adonis bile olur :D ben gittim omuzlar falan baya duzeldi ama bastan diyim birakinca dikkat etmessen 1-2 yil icinde bozuluyo

0|0
    0|0
  • Beslenme ve bir spor çeşidi farketmez durumuna bağlı olarak 6 7 ayda birşeyle elde edersin

0|0
    0|0
  • Yüzme çok iyidir yaa.. Tüm vücut hareket halinde olduğu için sağlam sıkılaşırsın...

0|0
    0|0
  • Kışın mi yuzecen

0|0
    0|0
    • yok yazın başlayacağım ama kapalı yüzme salonları var fark etmez

• Ne hoş ama dikkat et havuzu tasirma

• Bütün bedenindeki kasları çalıştırır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tüm vücudu çalıştırır ama karında fazla etkisi olcağını sanmıyorum yüzmenin daha çok kol sırt omuzda etkisi var

0|0
    0|0
  • İşe yarar kesinlikle ne kadar sürede olur bilmiyorum ama tüm vücudundaki yağları yakmana yardım eder bide mekik karnındaki yağları yakmaz kasları güçlendirir bunu unutma ben eskiden yağları yakar sanıp hep mekik falan çalışıyodum kaslarım güçlendi ama biraz yağ da olunca gözükmüyo tabi

0|0
    0|0
  • olur da mekik daha iyi gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...