Sevgilimin beni dudaklarımdan öpmemesi beni sevmediği anlamına mı gelir?

sevgilimle buluştuğumuzda, bana hep sımsıkı sarılır, yüzümü okşar,elimi tutar. burnumdan yanaklarımdan öperr boynumu öper hatta kokusunu içine çekerrr.. amaa işşş dudaklara gelince orda duruuuur sadece kenarından öpmüştü. bu beni sevmediği anlamına mı geliyor ?

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• evlen o cocukla bodoslama dalmıyor duygusal kırılmanı yada yanlış bir sey yapmak istemiyor sen direkt söyle yada sen öp zormu bukadar .

deger veren birini bulmuşşun daha ne yi istiyorsun

darısı bizede deger veren bir kız olsada öpse sagdan soldan hehehe

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Belki daha önce kimseyi öpmemiştir, yanlış bir şey yapmaktan korkuyordur :) Yaş aralığınız buna müsait gibi ;) Yanlış anlama, bu yaş mevzusunda ciddiyim, kötü anlamda bir şey demeye çalışmıyorum.

Sen, seni öpmesini istiyorsan, neden yanağından yada dudağının kenarından öperken sevgilin, başını birazcık O'na doğru çevirmiyorsun? Bakalım neler olacak?

0|0
    0|0
  • Yok seviyor da yoklama cekiyor bir yandan :)

0|0
    0|0
  • eet sewmiyo yada senden tiksiniyo

0|0
    0|0
  • Seviyor lan hemde deli gibi...

0|0
    0|0
  • Bence çok sevdiği, dokunmaya kıyamadığı anlamına geliyor :D

0|0
    0|0
  • sen öp dedınde omu öpmedı? belkı cekınıyor cocuk ne tepkı verır dıye dusunuyordur

0|0
    0|0
  • en güzelini en sona bırakmıştır

0|0
    0|0
  • Cevabım diğer cevap vern kullanıcılara. Çocuk ne çekinecek bee. Baksanıza allttan girip üsten çıkıyromuş.

0|0
    0|0
  • adamın kıymetini bil.

0|0
    0|0
  • ruj sürdüysen olabilir veya öpüşmeyi bilmiyodur veya kendinde bir sorun vardır

0|0
    0|0
  • tabıkıde hayırrr

0|0
    0|0
  • Birşey söyleyim mi deli gibi aşık o çoçuk sana , kıyamıyor bende öyleyim ,AŞKIM SEN MİSİN YOKSA :)

0|0
    0|0
  • tepki göstermenden çekiniyor olabilir

0|0
    0|0
  • en güzeli... orda sende dur zaten.. ilerde pişman olmak istemiosan dudaga girmeyin...

0|0
    0|0
  • Cevabım diğer cevap vern kullanıcılara. Çocuk ne çekinecek bee. Baksanıza allttan girip üsten çıkıyromuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• öper sevmiyor mu dersiniz, öpmez sevmiyor mu dersiniz

adam seni sevmese zaten alacağını almaya bakar kenardan köseden öpmekle mi uğraşır

1|0
    0|0
  • valla döğerim sizi...

0|0
    0|0
  • bunun senin için anlamlı olduğunu biliyordur ve sen istemeden bunu yapıp kırmak istemiyordur seni . sevmediği anlamına kesinlikle gelmez.

0|0
    0|0
  • Şu kıyamamak sadece dudağından öpmeyip diğer her yerini öpmek mi?

Şaşırıyorum şuan du..

Bunu bence direkt olarak sormalısın fikir yürütme,ya da sen öp..

0|0
    0|0
  • 0oooooffff canım şaka gibisin çocuk belki onu öpmenden rahatsız olucaını düşünüodur bu arada snde bu kadar mrklı davranma herşey zamnında olur belkide çekiniyodur sn sadece bekle onun sni öpmesini istediini belli etme baana göre o sni . çok seviyo sırası gelincede öpücek :) emin ollll :)

0|0
    0|0
  • sana kıyamadıgının gostergesı :)

0|0
    0|0
    • isteksiz davranıyorsa kız kısmısı, bu doğru bir cevap olabilir ;)

• Evlen o adamla durma !

0|0
    0|0
  • seni kırmak istemiyor işte daha güzel bi şey mi var :) seven insan kolay kolay dokunamaz emin ol seni çok seviyor kıymetini bil canım :)

0|0
    0|0
  • hayır seni seviyor ve ilk öpcünüzün daha anlamlı olması için bekliyor akışa bırak sonarsı gelir zaten bir gün merak etme

0|0
    0|0
    • yok böyle bir şey, erkekler böyle şeyler düşünmezler :) bir sürü sebebi olabilir, ama bu daha anlamlı olması için bekliyor olayı, erkeklikle bağdaşmıyor :)

• yoo bence böle düşünür sonuçta hoşlanmasa kızdan diğer şeyleride yapmaz hatta çıkmaz bile .ne düşüncek bunu düşünüyor çok takdir ettim adam gibi adam işte aferin ona .

• bence sana saygısından. bu iyi birşey ..

0|0
    0|0
  • Ağzın kokuyor olabilir mi?

1|0
    1|1
Yükleniyor...