Zırt pırt arabamın anahtarını isteyen akrabalarıma karşı nasıl bir cevap vereyim?

Akrabalarım bakkala gitmek için bile benden arabamın anahtarını istiorlar ben de kıramadığım için greri çeviremiyorum. Artık canıma tak etti sizce ne cevap verirsem bu iş güzellikle çözülür

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Açık cevap ver veremem de yeter.

1|0
    0|0
  • ben cok az benzin alirim arabama , isteyen oluncada arabada benzin yok depoyu fullersen veririm diyorum bir kac defa depoyu doldurdular sonra hic istemediler :)

1|0
    0|0
  • geçen bi arkadaşa arabayı verdim, bitliymiş şerefsiz temizleyemedim arabayı

2|0
    0|0
  • ''Sen arabayı bırak da, babayı ister misin onu söyle.''

0|0
    0|0
  • -Hayır

-Olmaz

Kesin ve net cevap. :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• direk söyle k.bakma kardeş veremem diye, ama sen bi kere yüz vermişsin alışmışlar artık.

0|0
    0|0
    • yok yani yakıt koysalar bu işten bende karlı çıkacam ama

• valla birader ben yakıtında değilim illet oluyorum, direk söylüyebiliyorum

zamanında motosikletim vardı herkese verirdim hep tamiri bana kalırdı, motosikletimi sattım kimse arayıp sormadı, sonra bi Fairway brodway aldım yine herkes üşüştü daha iyi tanıdım, kısa zamanda yine sattım, şimdi ford fiestam var, dünyası gelse vermiyorum kimseye, sigara içirtmiyorum, çamurlu ayakabılarla almıyorum, umurumda değil, benim malım bozulmasın yıpranmasın diye onlara prim verecek değilim.

Yükleniyor...