Geri dönen bir kıza ne dersiniz? Ama sizi çok üzdü ağlattı

cok sevdıgınız 5 ay sonra gerı gelse kabul edermısınız.2 yıl boyunca sevdım ama benden etkılenmedıgını sevemedını soyledı hep eskı sevgılısnın yanına koştu.en sonunda benımde sabrım tasmısdı ve benı cok uzdun ve aglattın ama elbet bırgun degerımı anlıcaksın dedım ve bırdaha aramadım.5 ay sonra nasılsın dıye mesaj atıyor.. ha bu kız benı kac kez ortada bırakıp gıttı acıkcası aldattı bıle ben sevdım yıne. sımdı mesajına ne cevap vermelıyım arkdaslar.

Güncellemeler:
demesı kolay sıktır etmek sözde cok kolay ama gel gelelım kalbıne ınsan soz gecıremıyor tabı bılıyorum yıne benı yıkacak ama nasıl kurtulcam nasıl soguyacam bundan

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• kız olarak sölüyorum kızlara fazla yüz verme ama tabi her kıza değil bu tür cins olanlara boşver benim kabullenemicm en büyük hata aldatmadır ve kimsenin kabullenemice bi hata olarak düşünüyorum eger seni aldattıysa ve geri dönmek istiyosa sende kabul ediyosan k.bakma arkadaşım ama kariz yerine koyuyo seni seni bi kere aldattıysa inanma güvenme bana göre bi ere yaptırsa yüz üstü bıraktıysa bida yapmica ne balm ben inanmam öyle şeylere hiç bi zamanda affetmem sende iyi düşün ileride pişman olucan hatalar yapma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çünkü muhtemelen bu kızımız o herseferinde koşup gittiği eski sevgilisinden büyük kazık yemiş ve ismin herneyse ahmet ali veli beni gerçekten seviyordu gerçeğini idrak edip şansını denemek istemiş boşver bence hiç bulaşma

1|0
    0|0
    • eskı sevgılısı bunu 1 yıl kullanmıs yatmıs ole dedı eskı sevgılısı :)

• kusura bakmada eski sevgilide tam bi o. ç muş :)

• öle bencede ama isnan elınde olmadan kaptırdımmı kapılıyordu

• Hiç cevap vermeyeceksin cevap vermekle aptallık edersin en güzel cevap susmak.

0|0
    0|0
  • cevapsız bırakman en güzel cevap olur

0|0
    0|0
  • tersle atma mesaj filan ee yine kullanıp gidecek seni yapma ezdirme kendini tavrını koy.

0|0
    0|0
  • canım iyimisin yha kız boşta kalmış şimdi son elinde kalan senmişin gibi sni kendine bağlamaya çalışıo bnce hiç takma onu unut kız belliki kaşarın teki öyle kızla aşk yaşanmaz ama tercih snnn :)

0|0
    0|0
  • Seni kürkçü dükkanı sanmasına izin verme , ha zaten o canı istedigi için mesaj yazmıştır .

Bence yeterince seni üzmedigine karar vermiştir , agzını açma ki zıçmasın bidaha.

0|0
    0|0
  • Cevap verme bence acıkca senı kullanıyor gibi kafasını dagıtmak için sana sardı tekrar sanırım bir insanın huyu kolay kolay değişmez kendini yıpratma artık bence seni bu kadar uzen biri senin sevginide haketmıyor

0|0
    0|0
    • bende onun bana yaptını yapabılırmıyım.yada ona acı versem nasıl bır acı verım

• Bence hiç uğraşma intikam kısmına girersen tek üzülen o olmaz :)

bence senin onu sallamaman onun ıcın yeterince sasırtı olucaktır seni cepte görüyor olabilir bence onu sallamaman onu bozguna uğratır

Erkekler Ne Diyor 6

• İstisnasız: link

1|0
    0|0
  • yol veririm. asfalt bile döşerim yeterki daha hızlı sittirp gitsin.

0|0
    0|0
  • Satan yine satar.. Bu kesindir..

0|0
    0|0
  • Geri dönen kızı s*ktir etmelisin. Etmezsen tekrar gidecek uyarıyım seni an itibarıyla.

0|0
    0|0
  • Yo tengo unas flores rojas, derim.

0|0
    0|0
  • etmem valla, başkasının artığı o artık

0|0
    1|0
Yükleniyor...