Ata binebiliyor musunuz?

Çok zor bişey mi .? Denemeyi düşünüyorum..

+ bir de ata binmek bir spor çeşidi mi ?

0|0
16|19

En İyi Kız Görüşü

• Spor tabii ki:) Özellikle bacakları çok iyi çalıştırıyor. Zorluğu sana göre değişir. Kendini çok kasma ata uyum sağlamaya çalış. Düşmekten korkma ki düşmezsin zaten:) Atını sev binmeden önce konuş onunla. Umarım devamı gelir iyi eğlenceler:)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Spor olarak görülüyor ama sporu at yapıyor. Biz atı sırtımızda taşısak en azından bacak ve sırt kaslarımızı güçlenirdi. Öyle spor mu olur ? :)

3|2
    2|1
  • binerim. ama istediğim şu rodeo yapılan boğalara binmek.

1|0
    0|0
  • Yok ya hiç binmedim hayatımda ama severim atları çok sadık hayvanlar

1|0
    0|0
  • zor birşey değil ama bindigin ata göre değişir yani tehlikeli olabilir bende spor olarak görmüyorum ama hobi olarak görülebilir

1|0
    0|0
  • ata bınmedım be bırader eşek de üzerime tanımam :D cok pis eşek sürerirm farklı olsun dıye ürgüpde deveye binmişliğim var :DDD

2|0
    0|0
    • PaNpa benim profildeki resmin aynısını çektirmem için bana bi eşek gerekiyo ya :D ayarlasana bi tane :p :D

• bızım köye götureyım :D senı pampa dedemin 2 tane boz eşeği var :D cekerizz istediğin fotoyu :D

• At binmeye spor demeyen, formula 1 e ne der kimbilir.

Oysa bir f 1 pilotunun bir yarışta kaybettiği su ve kilo oranı 5bin metre maraton koşandan daha fazladır.

Velhasıl at binmek spordur.

Ben daha çok eşşeğe biniyorum!...

0|2
    1|0
  • Öyle profesyonel olarak değilde birkaç defa binmeyi denedim hani kovboy filimlerinde atı mahmuzlayıp deh falan derler ya onu deniyeyim dedim at beni yere fırlattı :|

1|0
    0|0
  • At bimek araba kullanaktan zordur. Birkere bindim veg*tüstü düştüm. hayvan korktu biraz. Götüm ogün bu gündür ağrıyor. Tecrübe.

1|0
    0|0
  • hayatımda 3-5 defa falan binmişimdir

1|0
    0|0
  • binmek isterim en beyazından.

1|0
    0|0
  • biraz zor ama çok zevkli. ata binmek tabi bir spordur

1|0
    0|0
  • Zor bir şey değil, zaten at çiftliklerinde uzman kişiler var, yardımcı oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Ata binmek bir spordur tabii Esas at sana binerse kötü :D

0|0
    0|0
  • Ata binmek için sağlam mideye sahip olunmalı :)

0|0
    0|0
  • Kısmet olmadı ama merak ediyorum isterim ata binmek.

0|0
    0|0
  • AVM'lerde biniorum falan .d

0|0
    0|0
  • eşeğe bindim olur mu?

0|0
    0|0
  • Araba tercih ediyorum şu sıralar

0|0
    0|0
  • Biniyorum, spor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Evet , koşum takımlarını kendim takıyorum atı hazırlıyorum ve binebiliyorum ...Spor olduğunu düşünmüyorum , efor harcayan at çünkü ...

1|0
    0|0
  • Spordur tabii ki, bilip bilmeden yorum yapan arkadaslara hayranim burada. Iki saatlik bir ders alin da goreyim ben sizi=). Tamam isin cogunu at yapiyor olabilir, ama sen de onu kontrol ederken ve kendini dengede tutarken cok caba sarfediyorsun.

7 yasimdan beri binicilik yapiyorum, engelli atlama dalinda. Bacak kaslarin inanilmaz gelisir, bel kismi da ayni sekilde. Cok zor mu demissin, ilk dersten sonra "hayiiir bir daha binmem" diyebilirsin, normaldir. Zira ilk gunden sonra her tarafinin agridigini hissedersin. Ancak belli bir sureden sonra alisiyor vucut, sen de inanilmaz keyif almaya basliyorsun=).

Dresaj ya da engelli atlama bildigim kadariyla Turkiye'de sunulan dersler. Ikisini de oneririm, ancak dusup kalkmaya hazirlikli olmalisin=)(isin eglenceli kisimlarindan birisi aslinda dusmek ya, hadi neyse=P)

0|0
    0|0
  • ben köyde büyüdüm yaşadım ata eşşeğe çok bindim :) 20 dakkalık yollara falan gitmişliğim vardır :D

1|0
    0|0
  • Hic binmeyi denemediim korkarıım ya dedemin vardıı atlarıı cok korkardııım..

1|0
    0|0
  • binicilik.. çok zevkli fakat ben bindiğim zaman çok korkuyorum sanki düşcekmşim gibi bi his kaplıyo içimi :D

1|0
    0|0
  • Evet binebiliyorum ama binmiyorum çünkü atın üstünde hakimiyet kurmak için senin de sert davranmak hayvanlara sert davranmaktan hoşnamıyorum.

At için spor senin için değil, üzgünüm :)

1|0
    0|0
  • Ben de istiyorum öğrenmeyi :)

1|0
    0|0
  • Spor degil -evet.Zor degil fakat ilk seferde egitmen ve uysal at olması sart - bilmeyen icin erkek olmalı avantajlı + nalları yeni degismis olsun, disi ve eski nalı olan at seni atar ve feci sakatlayabilir

1|0
    0|0
  • Bindim bir defa

1|0
    0|0
  • hiç denemedim ama istiyorum :)

0|0
    0|0
  • Herkesin olduğu gibi benim de küçükken atın üzerine binip çektirdiğim bir fotoğrafım var. Onun dışında 2-3 kere daha bindim. Koşturmayı ve zaptetmeyi bilmem.

0|0
    0|0
  • evet biniyorum ata bayadır güzel ve eğlenceli ve stress atıcı

0|0
    0|0
  • Binmiştim bir keresinde. Düşecek gibi oluyorsun.

0|0
    0|0
  • Kimi zaman.

1|0
    0|0
  • Tabikide spor

1|0
    0|0
Yükleniyor...