Yeni arkadaş ortamında popüler olmak

Merhabaaa...Sınıf değişikliği yaptım bu sene, fakat gireceğim sınıfta 1-2 tane eski arkadaşım var onlarla da yakınlık kurarım tabi ama yine de bu yeni sınıftaki insanların beni sevmesini, herkesle yakın olmayı , kısaca popüler biri olmak istiyorum sınıfta...Enazından silik bir karakter olmak istemem...Bunu başarabilirim sanki, ancak yeni sınıfta okulun en şımarık , tanınan, ve popüler kızları var 2-3 tane...E onlarla da daha önce hiç iletişimim olmamıştı...Sizce bu kızların yanında ezilmeden nasıl popülerliğimi sağlarım ? gördüğününz gibi işte lise 4 öğrencisiyim...

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• anlıyorum senı okulun bır numarası olmak herkesın sana bakmasını ıstıyorsun dıyelımkı oyle oldu popüler oldun ne olacak?benım zamanımdakı popüler kızları hatırlamıyorum bıle kendı halında duzgun alcak gönüllü arkadaslarımı hatırlıyorum hala gorusuyoruz bılmem anlatabıldımmı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Neden popüler olma arayışındasın ki?

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol demiş büyüklerimiz ;) Neysen öyle davranmaya devam et, kendine yeni ve farklı bir davranış kılıfı uydurmaya çalışma. Bir süre uydurabilsende düşer üzerinden zaten ;)

0|0
    0|0
  • otur sınava çalış.

0|0
    0|0
  • erkeklere yüz ver, açık saçık giyin, anında popülersin.

her türk kızı bunu yapar. illa dünya kukunuzun etrafında dönsün istiosunuz dimi?

0|0
    0|0
  • hanım efendinin derdine bakın beyler :) senin yerinde olsam daha fazla çalışıp üstümde olanların üstüne cıkmak isterdim. ama artık çok geç... keşke dememek adına elinden geldiğin kadar fazla çalış popüler olursun ama adın kevaşeden öteye gitmez...

0|0
    0|0
  • Liseli olduğunu yazmasan da anlardık ergencan :D

0|0
    0|0
  • Gördüğünüz gibi lise 4 öğrencisi ve geri zekalı. İyi günler.

0|0
    0|0
  • Bir tepsi baklava al ilk gun herkese yedir tek tek

0|0
    0|0
  • gösterip elletme çook çekici olursun kezban seni

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• daha neler populerlikte neymis ne yani her insanda olmayan bir yetenegimi sahip bu kizlar g*tu kalkmis onlari kim sever merak ediyorum hadi simdi elini yuzunu yika ve kendine gel ergen

0|0
    0|0
  • Seneye bu zamanlarda da hangi dershaneye gitsem veya şu kadar sıralamam tuttu ilk tercihim olur mu? gibi sorularla gelme...

0|0
    0|0
  • son sene popüler olsan ne olur olmasan nolur allasen millet ders çalışmaktan birbirinin suratına bakmıyodu benim zamanlarımda

0|0
    0|0
  • Daha mantıklı hedefler üzerinde çalış üniversite gibi geleceğin gibi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...