Spor için öneriler?

Ben internetten baktım şu an yapıyorum ama daha etkili olabilecek egzersizler arıyorum. basen kalça karın bölgesi eritme ve iç bacakta dahil nasıl egzersizler yapabilriim önerebileceğiniz siteler?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece sporla olmaz. Beslenme bu işin %75 ini oluşturur.

0|1
    0|0
    • Ben önceden diyetisyene gitmiştim tabikide yemekte öenmli o bakımdan kıstım yemeği düzenli yemek yicem abur cubur yok yani.

• anladım verdiğiniz bilgiler için sağolun

• Rica ederim.. 2 Günde bir 40 dk lık egzersiz ile vucudunu çok daha güzel şekle sokabilirsin, emin ol zor değil.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Spor deyince dayanamıyorum al www.bodyforumtr.com/.../

1|0
    0|0
  • Gel dağda odun işi yapalım senle 3ayda seni tığ gibi yapmazsam adam değilim ama kalpazanlık yok çalışacan

0|2
    0|0
  • Bacak kaldırma diz çekme mekik ve askeri şınav mı mekik mi ne o baya yarar işine

0|0
    0|0
  • Squat yapman yeterli

0|0
    0|0
  • Siteyi bırak burada sporcu duryo yardmcı olurum :)

0|0
    0|0
  • Hacı sen yemene bak boş ver

0|0
    0|0
    • sağlık için ve sevgilin için zayıflamam lazım bu zaman kadar kiloluydum şimdi artık zayıflama vaktii

• Havalar ısınsın yuruyus yap bol bol. Tempolu yap koş. Su iç. Diyet yap. Boş koy siteyi

• https://m.youtube.com/watch?v=KTvI6fUHf98 hem ögrenelim hem gülelim:-) :-)

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=LabynszUCZk
    bu videodakiler işe yarıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hergün squat hareketi çalış popoyu kaldırır.
    yere yatıp ellerini göğüslerinin Üstüne çarpraz tut bacaklarını bük (yani dizler havada olsun) yarım mekik çek bu pozisyonda
    Düz yat ve ellerini poponun altına koy bacaklarını kırmadan (dizlerinden kırma bacaklar dümdüz) yukarı aşağı yap.
    Ellerin poponun altında ayakların havada bisiklet çeviriyo gibi çevir bacakları
    Elleri başının arkasına koy ayaklarınla bisiklet çeviriyo gibi yaparken mekik çekceksin sol dirsek sağ dize sağ dirsek sol dize böyle böyle ağır ağır yapsan da olur
    Yerde yan dur vücudun düz durucak bir kol dirseğinin üstünde durucaksın o pozisyonda diğer kolun havaya kaldır bekle bir iki dakika daha sonra aynısını yap diğer tarafa dönüp
    Yüzüstü yat dirseklerinle yere tutun vücudun düz durcak karşıya bak bir iki dakika böyle kalmaya çalış

Hergün bu hareketleri yap farkı görüceksin ve hergün yürüyüş koşu vs yapmalısın yediklerine dikkat etmelisin

1|0
    0|0
  • mekik çek

0|0
    0|0
Yükleniyor...