Fransa'da 1 seneye yakın kalmak istiyorum

Arkadaşlar merhaba öncelikle. Fransa'da çok yakın tanıdıklarımız var. Beni yanlarına çağırdılar dil eğitimim için ama orada turist olarak mı yoksa dil eğitimi öğrencisi olarak mı bilmiyorum ama 1 seneye yakın kalmayı çok istiyorum ve böyle birşey mümkün mü bilmiyorum. Bu konuda hiçbir bilgim yok yardımcı olur musunuz bilen arkadaşlar?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ogrenciler icin uzun sureli bi oturma izni verirler, bu oturma izni, alti ayi asan bi sure icin, ve disardan gelen ogrencilere verilir, fransaya geldikten iki ay sonra onun yerini bir yillik oturma izniyle degistirmen gerekiyo, zaten ailen yardimci olur sana, ama gelebilmen icin pasaportun gerekli, ki bu bi yil kadar gecerli olmasi lazim madem bi yil kalmak istyosun

Dedigim oturma iznin gerekiyo, ön kayit yaptirman gerekiyo gidecegin okula, bunuda bu siteden yapabilirsin , www.turquie.campusfrance.org

Bide fransada gecinebilmen icin ordan ailende kalcagin icin onlarin ayda 1200€'dan fazla kazanmalari lazim, yani senin icin ayda en az 615€ sahip olman lazim

Anlatabildim mi bilmyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mümkün mü bilmiyorum 1 sene. Bunu yetkili yerlerden falan öğren. Ayrıca öğrenci olarak gitmen daha iyi olur ama okulun adı, sanı bilmem neyini isteyeceklerdir haliyle. Ayarlandı mı onlar? Ben birkaç defa turist olarak gittim, tam 3 ay kaldım. Annem daha önce gittiği için, benim açımdan daha kolay olmuştu. Aileden giden oldu mu hiç?

0|0
    0|0
  • 1 sene kalınca zaten Fransızcayı öğrenirsin yakınlarının yanında...

0|0
    0|0
  • Visa varmi ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• davetiye ile rahat gidersin. ama uzun dönem kalman için dil okuluna kayıt yaptırman gerekiyor sanırım. veya farklı şartlar ile kalıcılığını sağlaman lazım.

0|0
    0|0
    • göstermelikte olsa kayıt gibi bisey yaptirmam sart yani. yinede teşekkürler :)

Yükleniyor...