İlişkinizle ilgili konuşmayı dertleşmeyi sever misiniz ? Yoksa kimseye hiçbir yorum yaptırmaz mısınız?

evet soru açık.! ilişkinizle ilgili sorunlarınızı mutluluğunuzu arkadaşlarınızla paylaşırmısınız?yoksa kendi içinizdemi yaşarsınız?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• sadece 1 arkadaşımla paylaşırım o da sınırlar içerisinde tabi , gerisi kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• mutluluğumu herkes ile paylaşmam göze geliriz kesinlik ile.. lakin dert paylaşılması fikir alınması güzeldir. tabi herkes ile yapamazsınız bunu ama bir kaç kanka ile dertleşmek iyi gelebilir. heleki erkek olarak sölüyorum gizli bir kankanız ve ilişkinizi bilen bi bayan varsa derdin sorunu hemen hemen vardır... paylaşmak güzeldir.. ama dertleri :)))

1|0
    0|0
  • ilişkileri ne kadar çok dillendirirsen o kadar çok sorun yaşarsın... tecrübedir bu!

1|0
    0|0
  • sevmem paylaşılmasından da hoşlanmam madem özel bi ilişki özel olmalı.. bi sorun var da bunu o iki ikişi çözemiyorsa zaten birlkte olmasınlar

1|0
    0|0
  • içimde yaşarım

0|0
    0|0
  • Genellikle kendi içimde yaşarım. Samimi bir kaç dostuma bir yere kadar bahsederim. Ne kimseninkini merak ederim, ne kendiminkini açıkça ortaya sererim. Benim tarzım bu :)

0|0
    0|0
  • ruh halime bağlı

1|0
    0|0
  • Kendi ilişkim hakkında konuşmam..zaten her zaman iyi gider..ancak bana derdini anlatan pek çok kişi vardır..ve çözümler de getirilmiştir...

0|0
    0|0
  • yakın cevremle konusmam dertlesecegın ınsanları ıyı secmek gerek

0|0
    0|0
  • kimseye ne anlatırım nede anlatılanı dinlerim nede severim.. herşey benle beraber içimde kalır çözümü kendim bulurum benle dört duvar arasında yaşar gider.

0|0
    0|0
  • kendi içimde yaşamam. çok samimi olduğum bi kaç arkadaşımla dertleşirim öyle herkezle değil.

0|0
    0|0
  • güvenebileceğimiz arkadaş ve dost olursa dertleşmek çok iyi geliyor insana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• paylaşırdım ama paylaşmamak gerekirmiş

0|0
    0|0
  • Çok sıkıştığım zaman bana gerçekten akıl vereceğine inandığım insanla sadece bazı şeyleri paylaşırım

0|1
    0|0
  • pek sevmem bunu . sadece en yakın arkadaşıma bazı durumlarda .

0|0
    0|0
Yükleniyor...