Arkadaşlarınızın ismi ne derecede önemlidir?

İsmim semih ama ne kadar güzel bi isim daha tam karar veremedim.

Evet kızlar erkek arkadaslarınızın ismi ne derecede önemlidir sizler icin artı veya eksileri varmı ? Ve semih ismini nasıl bulursunz ?

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• isim önemlidir tabıkı ınsana farklı bır hava katar :)senn ismin havalı olmasada sempatık ve güzel bı ısım ayrıcca sanada yakısmıs

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Taşıdığın isme anlam katan değer katan güzelleştiren şey senin karakterindir ...Bu yaştan sonra bunu mu düşünüyorsun ?

0|0
    0|0
  • ne var abi işte son dakika gollerinin adamı semih abinin ismi bi eksisi yok yani

0|0
    0|0
  • Değişme imkanın olmadığına göre kabullen gitsin.

0|0
    0|0
    • arkadaslar ben burda bi soru soruyorum siz bana bildigim cevapları veriyorsunuz soruyu tekrar okuyun daha geniş acıklayıcı bi yorum yapabilirsinz yada uzaklasabilirsiniz

• Cok kizdirdin:))

• uuuuuuuu

• önemi yok her şekilde kabul ettkten sonra ismi hüssam olsa ne olr semih olsa ne olur .. ayrıca semih ismi gayet hoş bi isim .. annene teşşekr etmelisin :))

0|0
    0|0
  • iyidir iyi. saçmalama ya isim pek onemlı değildir sevdıkten sonra ancak kızlar belkı hayal kurar semıh ve bılmem ne kızının oglu dıye :D ısımlere takılma manyak mısın sen :D

0|0
    0|0
  • isminin neyi var da bu hisse kapıldın gayet iyi

0|0
    0|0
  • İsmin ne önemi var ki. Önemli olan kişiliği. Ben severim Semih ismini. Güzel buluyorum.

0|0
    0|0
  • bi önemi yok Türkiye'nin en ilgi gören playboy karakterinin adı da behlüldü unutma :)

0|0
    0|0
  • İsmin çok iyi koç

0|0
    0|0
  • güzel :)

0|0
    0|0
  • İyi ya hoş :D

0|0
    0|0
  • semih iyidir . genelde bana abdurrahman abuzettin seyfettin gibi isimler itici gelir

0|0
    0|0
  • Benimki çok kotu harika die isimimi olur dalga geciyolar

0|0
    0|0
  • ismin güzell ama sana akıl verene bak ismimi bende begenmyrum sema!

0|0
    0|0
  • ne saçmasınız ya! isimle ne alakası var? adı Hüdavendigar olsa banane? adam olsun da...

0|0
    0|1
    • ne sacma ya diye girmene grek yok buraya aklıma takılan bir soru sadece ilgi alanının dısındaysa görmezlikten gelebilirsin ? sana nefes alsın ytr gibi oldu

• heee hııı oldu

• Bende gülay ismini beğenmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bakış açına hayran kaldım..çok dar açılısın..azcık genişletmen gerekir o açıyı..

İsim önemli değil ( ekstrem olmadıkça : mesela Satılmış, döndü vs..vs..gibi)

İsmi güzelleştiren o kişinin karekteridir...

0|0
    0|0
  • Babalar gibi ismin var kardeşim!

Kimse alınmasın kızmasın ama, Berk'ten, Teoman'dan, Can'dan, güzel isimdir Semih!..

0|1
    1|0
  • kronik vakaa

0|0
    0|0
  • Semih isminin ne gibi + larını yada - lerini sayalım şimdi. Broşür mü okuyoruz.

0|0
    0|0
  • iyimiş güzel isim :)

0|0
    0|0
  • Bende özkan

memnun oldum qardaş

0|0
    0|0
  • Sen daha çok Shem1h diye yazıyorsun gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...