Şu an fazlam var?

3-4 kilo fazlam var.. Fitness'da baslamayı dusunuyorum.. bir aralar yapiyordum o sira vucudumu begeniyordum.. Lakin eski halimden eser kalmadi.. Guzel bir diet onerebilirmisiniz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bunu bu sitede 94895793. kez diyişim. senin kendine özel bir kimlik numaran parmak izin var mesela dimi? diyet de her insana göre değişir. özeldir tamam? diyetisyenler boşa okumuyo. diyetisyene gidiceksin. burdan verilen tavsiyelere de uyarsan bişey diyemicem. bu cahil insanların işidir. her insanın metabolizması yağı hastalığı alerjisi farklı. kafana göre diyet yaparsan çok büyük hastalıkların önünü açarsın. iyiliğin için diyorum yanlış anlama beni.

0|0
    0|0
    • En son küfür edicen sandım ama, iyi kufur etmemissin.. Tesekkur ederim yinede sagol :)

• TÜRKİYE'DE SPORCU DİYETİSYENİ DİYE BİR ŞEY YOKTUR! BU DİYETİSYENLER SPORCU BESİNLERİNDEN ANLAMAZLAR!

• Tamam kardeşim sen çok biliyorsun :) alkış sana @xBerke. Hadi simdi sevin ve kes.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• :D :D alamskskskabskdoe Hayatımda 3 kilo fazlam var diyen erkek görmedim. Olm varya ne alem adamlarsınız. Umarım şaka diye söylemişsin. :D

0|0
    0|0
  • herkesin bildigi gibi seker kizartma yagli yiyecekler den uzak dur ekmeyi azalt bir de duzenli antreman yap

0|0
    0|0
    • Sagol dostum, ve aynen bilindik seyler.. Ben daha cok limonlu su, yesilcay vs oneren birilerini ariyorum..

• TÜRKİYE'DE SPORCU DİYETİSYENİ DİYE BİR ŞEY YOKTUR! BU DİYETİSYENLER SPORCU BESİNLERİNDEN ANLAMAZLAR!

0|0
    0|0
Yükleniyor...