Türk kızlarının suyu mu çıktı?

Neden çoğu erkek japon ve Rus kızlarına ilği duyar. ha yani anlamadığım Türk kızlarının suyu mu çıktı ! ?

0|0
15|39

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• Rus kızı votka gibidir. Parasını verir, içersin...

Türk kızı ise rakı gibidir! Su ister, buz ister, peynir ister, kavun ister, ciğer ister, ister de ister... :)

4|2
    1|0
  • Japon kızına ilgi duyan erkeği ilk kez duyuyorum. Ruslar hakkında bir şey dememe gerek yok, güzellikleri dünyaca biliniyor ama bu her Rus kadınının güzel olacağı anlamına gelmiyor, mesela bunlar da Rus kadını link

1|0
    0|0
  • japon kızları tatlıdır sempatıktır cocuksudur masumdur

rus kızı sadıktır trıpsızdır kıbırsızdır

yeterlı bence

rusmu japon mu japon aga seker gıbı laan kıyamam

1|0
    0|0
  • çünkü türk kızları aile toplum... baskısından kendilerini geri çekme ihtiyacı duyuyorlar bu da onları erkeklere karşı ilgisiz yapıyor erkekler de daha rahat ilişki yaşayabileceği daha özgür kızları tercih ediyorlar yabancılar da bu modele daha uygun oluyor... Bizim kızlarımız da çok güzeller sonuçta bir çok ırktan insanlar var ülkemizde...

1|0
    0|0
  • her iki cins içinde geçerli aslında; hikayeden aynı milletin insanlarıyız sözde, ama başka bir ülkenin insanından daha sevgisiz, saygısız, sadakatsiz, edepsiz olmakda kimse geri kalmıyor. o yüzden olabilir... artı genelleme diye kimse atlamasın. tanıdığım kadarıyla genelleme yapıyorum. tanımadığım iyi insanlara sözüm yok.

1|0
    0|0
  • ben şahsen litvan ve leh kızlarına ilgi duyuyorum tuslar da neymiş be japonlarla ilgili yorum bile yapmam o derece yani.

0|0
    0|0
  • rus kızları duygusal karamsar kızlardır,okumayanı bile eğitimli ve kültürlüdür,eğlenceye herkes gibi onalr da düşkün evlendiklrinde eşlerine saygsıszlık yapmazlar.bırak evlenmeyi beraber yasadıklarında bile..dır dır edip erkeğin başını şişirmezler..ve tabiki çok güzeller..onalr birisiyle evleneceği zaman önce adamlığına insanlıgına bakarlar ailesine,en son işine ee işsizede kimse varmaz..ama türk kızları böyle değil.önce tip ve para sonra üzüldüklerinde erkrk kötü oluyor

0|0
    0|0
  • İkisine de ilgi duymuyorum. Aziz miyim ne.

1|1
    0|0
  • türk kızları

siz o nazları tripleri ukala tavırları bırakmadığınız sürece bi halt olmaz..

ee bizde türk erkekleri olarka bi kaç şeyi değiştirmemiz lazım .. ama siz o kadar nazlısınız ve terssiniz ki .. biz erkekler sizi aldatınca anlıyosunuz olayı ... neyse konu bu değil...

japon yada rus rus çok ama japon az merak uyandırıyor bide japonlarda darlık konusu var o manyak bişey .. mesela ben 155 ülk var.. :) 50 sini devirdim ama favorim japon :))) yok böle bişey yani

0|0
    0|0
  • farklı ırklar fantezisi

şöyle düşün her insan gözünün dibindeki göremez!

kaptın?

0|0
    0|0
  • bende hoşlanıyorum nedenini bilmiyorum güzel sevimli geliyor japon kızları ruslarda güzeli hakkaten başka yaa.rusyada çok güzel kız çok.ama türkiyede rus kadar güzeli fazla yok belki ondan da olabilir.yalnız rus lar için çok güzel bile olsa erkeği için köpek oluyorlar.cinsellikte her dediğini yapıyorlarmış...bi an önce eve gidesi geliyormuş adamın:)

0|0
    0|0
  • benim Türklerden başkasını gözüm görmüyo

1|0
    0|0
  • Ruslar ilgi duyarız çünkü Tıbbi olarak ispatlanmıştır. Kahtharina örneğinde olduğu gibi. Rus kadınlarının Vajinaları 0.60 santigrat daha sıcaktır... Japon kadınları ise Gejşa ruhuna inanırlar ve evlendikten sonra nerde ise hepsi, Seks üzerine dersler alırlar sadece kocalarına daha iyi olabilmek için. en aldatan kadın profilide Japonlardır...

0|0
    0|0
  • Valla ben Latin kadınlarına ilgi duydum hep hayatım boyunca.. Hiç Rus takıntım olmadı. Japonları ise değerlendirmeye dahi almıyorum..

link

0|0
    0|0
  • naz yapmazlarrr trip atmazlarrr ohhhh walla baş tacı :P

0|1
    0|0
  • Onları kolay elde edip kolayca yatağa atabildikleri için tabikide.

1|0
    0|0
  • genele ruslar danimarkalılar vb kızlar güzeldir ama havalı değildir rahat bi şekilde yanına yaklaşabilir ve muhabbet edebilirsiniz hatta uyuşursanız ve hoşlanırsanız bi ilişkiye başlamanız doğaldır ama bi türk kızı o güzellikteyse kıçının bacaklarıyla yaptığı açı normalde yaklaşık 90 derece açıda durması gerekirken 120 derece açıya hatta daha fazla olması kesindir. normal oalrak onlara ilgi duyulması doğaldır

0|0
    0|0
  • Bi Rus kadınlara bakıyorum bide Türk kadınlarına sonra diyorum ki. Lan bu kadınlar bu kadar güzel boy desen var gözler renkli mükemmel herşey Türk kadınları gibi tripleri yok Türk kadınları gibi gereksiz kıskançlıkları yok üstüne üstlük Türk kadınları bide çirkin boyları desen iddia oranı gibi 1.55 sonra diyorum ki yanlış yerde doğmuşsun oğlum... Aslında açıklaması cevabı çok basit biraz Rus kadınlarına bakarsanız anlarsınız nedenini...

0|0
    0|0
  • Çünkü Ruslar. Erkeği elden kaçırmamak icin her zaman erkeğine ilgili,Japon demeyelim de asyalı kızlarda cinsellik yönünden farklı cinsel organa sahip bu yüzden ilgi çeker

0|0
    0|0
  • japon kızlara ilgim yok ama ruslar farklı onlar türk erkekleri için yanan ve bizide yakan tipler.Siz Türk kızları ise çoğuunuz onlar kadar güzel olmadığınız halde daha fazla tripkarsınız.Sanarsın dünyadaki tek kız O.o

0|1
    0|0
  • türk kızları zencilere neden ilgi duyuyorsa bizde o yüzden ilgi duyuyoruz.

0|1
    0|0
  • Türk kadınları halen kendine tam bakmıyo buna Türk erkekleride dahil... :(

1|0
    0|0
  • Hemen erkekleri suçlamayacan. Siz kızlarda koreli gençlerden hoşlanıyorsunuz. Türk erkeklerinin suyu mu çıktı? :)

1|0
    0|0
  • Sorun Rus ya da japon olmaları değil. Erkekler aslında kendileriyle ilgilenecek kız isterler. Yani kim ya da nereli olduğu önemli değildir erkekler için.

0|0
    0|0
  • çünkü ne istediklerini biliyorlar

0|0
    0|0
  • japonese wife'ta gibi sadık bir eş bulmak kolay değil.

Türk kızlarının akılları erkeklerın ne kadar çekici olduklarından başka bir şeyi görmuyor ki :(

0|0
    0|0
  • mesele sadece güzellik değil. bazı türkler onlardanda güzel. ama türklere ulaşmak çok zor. kızlar standartlarınız çok yüksek. ve türk kızları doğuştan evliliğe programlı. ve ruslarda şişman kız çooook az...

0|0
    1|0
    • oha emin misin O.o ben hiç fizigi duzgun rus kızı görmedim. alanyaya bi git istersen XD

ama facede güzeller photoshop saolsun .XD ama fransız ve koreli kızlar güzel :)

• İkinci cümlen konusunda haklısın

• japon kızları çok sevımlı ve dar bişeylerı var. ruslar tamamen fantazi

1|1
    0|0
  • Japonlardan şaşmam, acayip tatlılar(Kawaii) İki parça japoncam bile var, ön hazırlık yaptım.

1|0
    0|0
  • Bi aynaya bide herhangi bi rus kızına bak anlarsın...hatta bütün türk kızlarına ve herhangi bir rus kızına bak daha iyi anlarsın :))))

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 15

• Rus erkekleri kadınlarına değer vermez, adam yerine konmazlar. Türkiye'deki çoğu erkekte durum böyle değil onlardan Türk erkeklerine talep var bundan dolayı. Bizim milletin de sarışın merakı olunca Rus kadınların reytingi yüksek oluyor haliyle.

Türkler sarışın bir ırk olsaydı Ruslar bu kadar ilgi görmezdi diye düşünüyorum

2|1
    0|0
  • cunku turk kadinina ahlak, namus adina abuk subuk seyleri empoze ediyorlar. gene kendileri yapiyor bunu. sonra kadin ay buram, ay suram deyince mizmizlaniyorlar. birak ta tore, namus adina cinayet isleyen okuzler ruslari, japonlari sevsin. zaten boyle olmayan erkegin irk, dil ayrimi yoktur.

4|1
    0|1
  • Hiç ama değil mi kardeş konuşş :)) İspanyol erkeklerde fena yalnız ...

3|0
    0|0
  • bizden yüz bulamıyorlar gariplerim ne yapsınlar

8|0
    0|5
  • Rus diye tutturuyorlar yanlarından Türk kızı geçince ağızlarının suyu akıyor ee efenim silin salyalarınızı bakmayın kızlarımıza o vakit.

2|0
    0|1
  • boşver kı daha iyi bize bulaşmasınlar :D

2|0
    0|0
  • Sadece ilgi duyabiliyolar zaten bırakalım duysunlar, yazık :(

0|0
    0|0
  • Türk kızlarını bilmem de Türk erkeklerinin suyu çıkmış bu durumda. aman çok takılma. ispanyol italyan fransız erkeklerine bir göz at unutursun zaten soruyu.

1|0
    0|0
  • erkek olsam tercihim rus olurdu. insan değiller zira!

0|2
    0|0
  • Rusların neyine ilgi duyarlar anlamıyorum dana gibiler :D

ama japonlar cok tatlı , erkekleri de cok tatlı <3 <3 japon konusunda haklılar bak bnde japon erkeklerine ilgi duyuyorum <3 :D

0|0
    0|0
  • güzel olan her şey sevilir ırk farketmez

0|0
    0|0
  • valla sarışın mavi göz itici gelmeye başladı bana siyah kahverengi saç çekik göz daha güzel bence ya ama türk kızlarının zayıflamaya ihtiyacı var birde kahkül kessinler o zaman böyle foto falan nedense daha güzel duruyorlar

0|0
    0|0
  • belkide göz aşinalığıdır sadce erkeklerde yokki bu durum kızlardada var bnce türk erkeklerindense yabancı erkekler daha ilgi çekici

1|0
    0|0
  • Çıktığı kabuğu beğenmeme durumu söz konusu.

3|0
    0|0
  • Yatak ta iyiler.

0|1
    0|1
Yükleniyor...