Milli eğitim bakanlığının amacı ne?

milli eğitim bakanlığının çalışmaları ne kadar saçma bir hal aldı sizlerde farkettiniz mi? azıcık ülke gündemine duyarlı olan arkadaşlar... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ne mi yapıyorlar? Eğitim sisteminin ağzına s.çıyorlar! Açık ve net!

Bir kere 4+4+4 denen sistem saçma ötesi bir sistem. Gelişimini henüz tamamlamamış bir çocuk direkt okula yazdırılıyor. "Avrupa' da 60 aylık çocuk okula yazdırılıyor," diye de savunma yapıyorlar bir de. İyi de avrupada okula değil de kreşe yazdırılıyor. Kreşle okul bir mi?

5 ile 7 yaş kimine kısa gelebilir ama ünlü psikolgların bu konudaki açıklamalarına bakarlarsa tehlikenin vaziyetini idrak edebilirler. En basitinden altını ıslatırsa diğer arkadaşları ona güler ve çocuk kendini ezik hisseder. AL sana en büyük sorunlardan birisi...

Bunların amacı ne biliyor musun? Beyni yeniden yıkamak yerine direkt yıkamak istiyorlar. Çünkü o beyin sorgulamadan her şeyi kabul eder. Bunu çocuklar üzerinde yapıyorlar. Ne demek istediğimi anladınız umarım.

BEn ailelere destek veriyorum. Para cezası neyse göndermeyin. Böyle saçmalık olamaz. İdari adamlar başkalarının özgürlüklerine tecavüz etmeden karar almalıdırlar.

Şimdi çoğu kitle seçim zamanı görüşürüz diyor. Evet, görüşürüz. Bir kömür uğruna beni ve tüm ülkenin geleceğini satan sizden başka kim?

hadi eyvallah !

• çok güzel yazmışsın arkadaşım ellerine sağlık üç beş imam yetişcek diye kaç bin kişinin umutlarını yerle bir ettiler. okula başlayacak çocuklarda kayıp nesil olarak değerlendiriliyor

• Öncekileri Göster
    • o değilde cocukların dinini öğrenmesi ayıp bıseymı bı bakın tvlerdeki dızılıerımıze hangısın de camilerimiizi gösterıyorlar bıde yabancı filmlere bakın o fılmlerın hepsınde en az bir sahnedee kliseyi gösterırler arkadaslar musluman olmaktan neden utanıyorsunuz cok merak edıyorum doğrusu

• @dreammlife... ben ateist değilim. Bunu önceki yorumlarda belirttim. niye okumadan yargılıyorsunuz beni?